Ahmet Nur Çebi: O parayı ödemeyeceğiz!

Sporda Endüstrileşme Süreci ve Etkileri panelinde konuşan Çebi, "Birbirleri içinde ayrılığa düşmüş bir camia oluşmuş. Gücümüzü göstermek için kenetlenmeliyiz" ifadesini kullandı

23 Nisan 2015, Perşembe 07:57
- A +
Ahmet Nur Çebi: O parayı ödemeyeceğiz!
Başkanlığını Ünal Cevval'in yaptığı 1903 Birliği'nin oganizasyonunda düzenlenen seminere katılan Ahmet Nur Çebi, yaptığı konuşmada, camianın birlik ve beraberlik içinde olamamasından yakındı. Birbirleri içerisinde ayrılığa düşmüş bir camia yaratıldığını ve bunları değiştirme gayretine kimsenin girmediğini belirten Ahmet Nur Çebi "Ancak bunun değişme zamanı geldi. Hep birlikte kenetlenerek her alanda gerçek gücümüzü hayata geçirmeliyiz" ifadesini kullandı.

"BİZ O PARAYI ÖDEMEYECEĞİZ"

Aktif Reklam'ın haciz olayına değinen Çebi, "Bir gün geç yapılan ödeme şımarık, haddini bilmez bir avukat vasıtasıyla kullanılıyor. Ancak burada profesyonellerimizin de hatası var. Bir tabela şirketine 5 milyon doları ödediğimiz taktirde yarın davayı kazanırsak bu parayı nasıl alacağız? Biz bu parayı ödemeyeceğiz" ifadesini kullandı.

"BORÇ ÖTELENİNCE KATLANIYOR"

Çebi, kendilerinden önceki yönetimlere de göndermede bulundu: "Beşiktaş'ta önceden beri bir model var. Alınan borçlar uzun vadeye yayıyorlar. Sonra da 'Gelecek olan yönetim düşünsün' lafları ediliyor. Biz 2 milyonluk borcu bundan dolayı 10 milyon olarak ödemek zorunda kalıyoruz."

(Sabah)
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.