Ahmet Ağaoğlu Galatasaray maçı sonrası patladı: Düşman şekil değiştirdi. Gençlerimizi katlettiler!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasraay maçının ardından yaptığı açıklamada adeta hakem Ümit Öztürk'ü bombaladı ve maçın yönetimine çok sert tepki gösterdi. Ağaoğlu, "Trabzon Lisesi 105 yıl önce 1915'te Çanakkale'ye öğrencilerini gönderdi ve emperyalistlere kurşun sıktı, şehitler verdi ve o sene mezun çıkarmadı. 105 sene sonra ise düşmanın şekil değiştirdiğini ve Türk gençlerinin yine katledildiğini görüyoruz" dedi.

10 Şubat 2019, Pazar 21:27 Son Güncelleme:
- A +
Ahmet Ağaoğlu Galatasaray maçı sonrası patladı: Düşman şekil değiştirdi. Gençlerimizi katlettiler!

Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"Dış güçler gençlerimizi katletti"

Bir takım ruhu içerisinde mücadele ettik. 1915 yılında Trabzon Lisesi Çanakkale cephesine öğrencilerini gönderdi. O yıl mezun verilmedi. Emperyalist güçlerin kurşunlarıyla şehit oldular. Arada 105 sene geçti ama Trabzon'un 18, 19 yaşındaki çocukları yine dış güçler tarafından katledildi.

"Bedeli çok ağır olur"

Oyuncularımızın bazıları hala lise yaşında. Galatasaray'ı kutluyorum galibiyetinden dolayı. Bu futbol. Her sonuç alınabilir ama bırakın futbol oynayalım. Bu oyuncuların hakkı hiçbir şekilde ödenemez. Bedeli çok ağır olur. Biz çıkıp bu futbolumuzu oynamaya devam edeceğiz. 

"Düşman şekil değiştirdi"

Bu oyun herkesin gözü önünde sergileniyor. Bu başımıza gelen ilk vaka da değil. Aradan 105 sene geçti ama düşman şekil değiştirdi. 

"Aynaya nasıl bakacaklar"

Skor koptuktan sonra maçın 10-15 dakikasında lehimize verilen faul de istemiyoruz. Allah bize değil haram tek puan, tek gol, tek vuruş nasip etmesin. Biz bu gençlerle bu mücadeleyi ligin sonuna kadar devam ettireceğiz. Bunlara bakıp utanması gerekenler var. Aynaya nasıl bakacaklar. 

Bu haberi de okudularRıdvan Dilmen'den hakeme eleştiri: Maçın önüne geçti

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...