"Adanaspor taraftarını istemiyoruz"

Konyaspor Kulübü Başkanı Şan: "Bundan sonra Adanaspor taraftarlarını Konya'daki maçlarımızda görmek istemiyoruz" dedi.

02 Mayıs 2012, Çarşamba 15:39
- A +
'Adanaspor taraftarını istemiyoruz'

TFF 1. Lig takımlarından Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, Konyasporlu bir taraftarın Adanaspor maçında çıkan olaylarda gözünü kaybetmesiyle ilgili, "Bundan sonra Adanaspor taraftarlarını Konya’daki maçlarımızda görmek istemiyoruz" dedi.

Şan, yaptığı açıklamada, Adanaspor taraftarlarınca atılan musluğun gözüne isabet etmesi sonucu sol gözünü kaybeden Mehmet Öysal’ı hastanede ziyaret ettiklerini belirtti.

Üzüntülerinin çok büyük olduğunu vurgulayan Şan, şunları kaydetti:

"Taraftarımızın kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu olayın vebali çok büyük. Bunun hesabını kimse veremez. Adanaspor taraftarları lavabolardaki muslukları söküyor. Bir musluk bizim taraftarlarımıza doğru atılıyor. İstenmeyen bir olay neticesinde taraftarımız bir gözünü kaybetti. Taraftarımızın gözünü ne şampiyonluk ne de başka başarılar telafi edebilir. Böyle bir olay bizi gerçekten çok üzdü. Mağlubiyeti unuttuk. Tek düşüncemiz Mehmet Öysal kardeşimizin yaşadığı olayın etkisinden bir an önce kurtulması. Bundan sonra Adanaspor taraftarlarını Konya’daki maçlarımızda görmek istemiyoruz."

Şan, yönetim olarak Öysal’a maddi ve manevi her türlü desteği vereceklerini, huzurlarını kaçırmaya hiç kimsenin hakkı olmadığını dile getirdi.

AA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...