Acun Ilıcalı açıkladı - Survivor kim gitti? Survivor'dan kim elendi

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı ve reyting rekorları kıran Survivor'da bir kişi daha adaya veda etti. Peki Survivor'dan kim elendi? Bu hafta eleme potasında Ümit Karan, Turabi, Hakan ve Damla vardı. Yapılan halk oylaması en az oyu alan Ümit Karan adaya veda etti.

05 Haziran 2018, Salı 17:43 Son Güncelleme:
- A +
Acun Ilıcalı açıkladı - Survivor kim gitti? Survivor'dan kim elendi
Survivor kim elendi? Survivor kim gitti? Survivor’da her iki takımda da 6 kişi kaldı. Kıbrıs için geri sayım başladı.İlk dokunulmazlığı Ünlüler ikinci dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetti. 
Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden gönüllüler takımı arasında yapılan ada konseyinde Hakan Hatipoğlu, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagehan tarafından belirlendi. Nagehan Karadere ikinci eleme adayı olarak Damla’nın ismini söyledi. Bu sonucun ardından, geçtiğimiz akşam dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımından Turabi Çamkıran ve Ümit Karan, ikinci dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımından ise Hakan Hatipoğlu ve Damla Can eleme potasına çıktı.


Survivor'da kim elendi?


Gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesiyle Turabi ve Ümit Karan'ın ardından Hakan ile Damla haftanın diğer eleme adayları oldu. Yapılan halk oylaması en az oyu alan Ümit Karan adaya veda etti.

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2018 bu akşam 88. bölümüyle ekranlara geldi. 3 Haziran akşamı, ünlüler ve gönüllüler takımından oyuncular ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için tüm güçleriyle adeta savaştı. Oldukça gerilimli ve sert dakikaların yaşandığı ikinci dokunulmazlık oyununun galibi ünlüler takımı oldu. Bu sonucun ardından gönüllüler takımı önce bireysel dokunulmazlık oyunu ile kendi içinde yarıştı ve ardından eleme adaylarını belirlemek için ada konseyi yaptı.

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

Ada konseyinde yapılan oylama sonucu Turabi en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal tarafından belirlendi. Mustafa Kemal ikinci eleme adayı olarak Ümit Karan'ın ismini söyledi. Yapılan halk oylaması sonrası adaya veda eden isim belli oldu. 

Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı oldu. Bireysel dokunulmazlık oynandı ve Bireysel sembolü kazanan isim Mustafa Kemal Kurt oldu. Mustafa bu hafta kendini kotumaya alan isim oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı, bu kez kendi arasında bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Kıran kırana geçen zorlu mücadele sonrası kazanan isim Nagihan Karadere oldu. Bu sonucun ardından Nagihan ve Mustafa Kemal ada konseyinde istediği bir kişiyi eleme potasına çıkarma hakkı kazandı.

Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor İstanbul ödül oyunu, İstanbul ödülünü kim kazandı? Tv8 ekranlarında İstanbul ödülünü kazanan takım belli oldu. Acun Ilıcalı'nın açıkladıktan sonra yarışmacılar heyecanla bugünü bekledi. Ailelerine büyük özlemle kavuşmayı bekleyen yarışmacılar dişini tırnağına takıp büyük mücalede boy gösterdiler. Kıyasıya süren mücadelenin kazananı gönüllüler takımı oldu ve gönüllüler üstünlüğü sağladı. Tansiyonun yüksek olduğu Türkiye ödülünde Oyunu kaybeden ünlüler takımı gözyaşlarına boğuldu.

Survivor’da oynanan ödül oyununda, ödül açıklandığı an da iki takım yarışmacıları da adeta çılgına döndü. Ödülü kazanan yarışmacılar zipline yapmaya gittiler ve eğlenceli aktivitenin ardından nefis yemeklerle buluştular. Parkurda rüzgar gibi esen bir gönüllüler takımı yer aldı. Ünlülerin önde olmasına rağmen pes etmeyen gönüllüler takımı yarışmacıları 10-8’lik skorla güzel ödülün sahibi oldular.

Geçen hafta adaya kim veda etti

Geçen hafta adaya veda eden isim Yağmur Banda oldu. Yağmur İstanbul ödülünü kazanmalarına rağmen yarışmadan elendiği için ödüle kavuşamadı.

Survivor'da bebek sürprizi

Survivor'da mutluluk gözyaşları sel oldu aktı. Hakan'ın eşi Gizem bebek haberini verdi. Survivor'da gönüllüler takımı 1,5 günlük İstanbul ödülünü kazandı. İstanbul'a giden yarışmacılar sevdikleriyle güzel bir vakit geçirdi. Duygu dolu anların yaşandığı yarışmada Hakan Hatipoğlu baba olacağını öğrendi.

Merve Aydın ve Hakan Hatipoğlu'na sakatlık şoku

Hakan Hatipoğlu ve Merve Aydın'a sakatlık şoku. Dokunulmazlık oyununda Damla karşısında sayıyı alan Merve, oyun sonu parmağımı kırdım diyerek kendini yere bıraktı. Hakan Hatipoğlu, ise Mustafa Kemal'e karşı oynadığı oyun sonunda yaptığı atışla sakatlandı. Doktor Metin Kuş yarışmacıya müdahalede bulundu.

Ümit Karan'dan Mustafa Kemal Kurt'a sert sözler

Dokunulmazlık oyunundan sonra adını potada gören Ümit Karan Mustafa Kemal'e sert tepkide bulundu. Ümit Karan,  "Bir daha selam vermem" dedi. Mustafa Kemal, konseyden önce eleme adayı olarak seçimini Ümit Karan'dan yana kullanacağını açıkladığını buna rağmen kendisine olumsuz geri dönüş yaptığını söyledi. Konsey sonrası kendisine verilen tepkiden dolayı da yaptığı seçimden pişman olmadığını söyledi. Ümit Karan Mustafa Kemal'in Merve'nin ismini söyleyeceğini vurguladı. 

Survivor'da heyecan artıyor

Dokunulmazlık oyununda Damla karşısında sayıyı alan Merve, oyun sonu parmağımı kırdım diyerek kendini yere bıraktı. Hakan Hatipoğlu, Mustafa Kemal'e karşı oynadığı oyun sonunda yaptığı atışla sakatlandı. Doktor Metin Kuş yarışmacıya müdahalede bulundu. Hakan Hatipoğlu üst üste oyunlar kazanan takımı hakkında övgü dolu sözler söyledi. Ayrıca ada konseyinde Mustafa Kemal'in Ümit Karan'ın ismini söylemesine çok şaşırdığını söyledi.

Mustafa Kemal, konseyden önce eleme adayı olarak seçimini Ümit Karan'dan yana kullanacağını açıkladığını buna rağmen kendisine olumsuz geri dönüş yaptığını söyledi. Konsey sonrası kendisine verilen tepkiden dolayı da yaptığı seçimden pişman olmadığını söyledi.

Ümit Karan ada konseyinden önce strateji yaptıklarını ve Mustafa Kemal'in Merve'nin ismini söyleyeceğini konuştuklarını açıkladı. Konsey alanına giderken Mustafa Kemal'in yanına gelerek kendisinin ismini söyleyeceğini açıkladığında çok şaşırdığını da sözlerine ekledi.

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir?

Yarışma için yaptığı hazırlıkları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerine aktaran Hakan, “Var Mısın Yok Musun?” adlı yarışma programında tanıştığı Gizem Hatipoğlu ile yarışmadan kısa bir süre sonra dünya evine girmişti. İkilinin evli olduğu dönemde Survivor’a katılan Hatioğlu, burada eşine karşı duyduğu özlemi sıklıkla dile getirmiş ve performansı ile ön plana çıkan isimler arasında yerini almıştı. Yarışma programında meydana gelen önemli anların paylaşıldığı ve yorumlandığı “Survivor Panorama” adlı özel programın sunuculuğunu da üstlenen Hatipoğlu, programda yarışmadan elenen isimleri ağırlayarak onlara sorular yöneltmişti. All Star’ın ilk sezonunda Turabi ile defalarca kavga etme aşamasına gelen Hatipoğlu, diğer yarışmacıların araya girmesiyle sakinleşmişti

Survivor Turabi kimdir?

Turabi Çamkıran Survivor yarışmasının Türkiye ayağında 2 kez şampiyon olan tek isim olarak bulunuyor. 1988 doğumlu olan Turabi, hırslı yapısı nedeniyle Sahra ve diğerleri ile sık sık tartışma yaşamış kendisine taktığı "Turbo Turabi" lakabı ile hafızalara kazınmıştı. Kendine has üslubu ve üretkenliği programın takipçileri tarafından ilgi görmesine neden olan Turabi, kendisinin ikinci sezonunda dostluk kurduğu Hilmi Cem ile ilk 3'e kalmış ve ipi göğüsleyen isim olmuştu.

Survivor Damla Can kimdir?

Survivor'da başarılı bir sezon geçirdiği esnada sigara içerken görüntülerinin ortaya çıkması performansının önüne geçmişti. Bu nedenle açıklama yapmak zorunda kalan Ilıcalı, yarışmacının uyarıldığını duyurmuş ve bundan sonra böyle bir durumun olmaması için daha fazla özen göstereceklerini ifade etmişti. Kişisel gelişim koçu ve spor eğitmenliği de yapan Can, yarışma öncesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Her şeye rağmen benimle misiniz?" diye sormuştu.

Survivor Ümit Karan kimdir?

1979 Berlin doğumlu olan Ümit Karan, futbolculuk kariyerine Almanya'da başladıktan kısa bir süre sonra Türkiye'ye Gençlerbirliği takımına transfer olmuştu. 2001 yılında Galatasaray'a katılmasının ardından büyük başarılara imza atan Karan, 2011'de futbolu bırakmış ve Eskişehirspor'da Sportif Direktör olarak çalışmıştı. Survivor 2013'ün başarılı isimlerinden olan Karan, yarışlarda gösterdiği performanslarla büyük övgü toplamıştı. 

Survivor'da 1. dokunulmazlık oyunu sonrası gözler ilk eleme adaylarına çevrildi. Sevilen yarışmada yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Turabi Çamkıran oldu. 2. eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı alan Mustafa Kemal söyledi ve bu isim de Ümit Karan oldu. Survivor'da 2. dokunulmazlık oyunu sonrası Gönüllüler takmından iki yarışmacı eleme adayı oldu. Son eleme adaylarında ilki yapılan oylama sonucu Hakan Hatipoğlu oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan Karadere ise Damla Can'ın ismini verdi ve böylelikle eleme adayları Ünlüler takımından Turabi ve Ümit Karan, Gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu ve Damla Can oldu.

İşte eleme adayı olan yarışmacıların ilk sözleri...

Hakan:

"Bekliyordum. Bu oyunun kuralı. Her şey çok iyi gidiyor ama birileri birilerinin ismini yazacak. Açıkcası karşı takımın isimleri güçlü. Ümit Karan'dan korkuyorum, Turabi'den korkmuyorum. Benim için Survivor'ın en güzel kısımları son haftalardır"

Damla:

"Öncelikle dokunulmazlığı kaybettiğimiz için mutsuzum. Akislikler yaşadığımız düşünüyorum, takım olarak Ünlüler'den daha iyiyiz. Bugün kaybettik sonuçlara katlanmak zorundayız. Nagihanwla konuştuk bana anlattı derdini. Umarım Kıbrıs'a sayıca fazla olarak otururuz. Takım için hayırlısı olsun."

Turabi:

"Finale giderken son haftalar. Zorlu konseyler geçireceğiz. Damla, Hakan ve Ümit Karan da güçlü. İnşallah bizden biri değil karşı taraftan biri gitsin. Gönlüm Hakan'ın gitmesini ister. Bir sonraki konseyde faturayı açacaksın hesabı keseceksin."

Ümit:

"Rakiplerime başarılar diliyorum. Hepsi sevdiğim arkadaşlarım. Biz yarışmaya geldiğimizde örnek olmaya geliyoruz. Ben oğlumun kahramanı olmaya geldim. Engeller var engelleri aşmak zorundasın. Sakatlansak bile finale bir şekilde gidiyoruz. Burada olduğumdan beri oğlum evin kahramanı oldu. Onu anmak istedim. Acun bey artık her şey sizin iki dudaklarınız arasında."


 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.