Abdullah Avcı Quaresma kararını verdi

Beşiktaş'ta, adı bir süredir ayrılık haberleriyle anılan Ricardo Quaresma'ya, Fikret Orman, “Alacaklarını bırak yollarımızı ayıralım” dedi. Portekizli yıldız ise, “Kampta hocama kendimi göstereceğim. Performansıma göre karar versin” yanıtını verdi. Teknik direktör Abdullah Avcı ilk planının Tyler Boyd olduğunu söyledi ve "Ricardo'nun kalması halinde, sonradan oyuna alırım ve 30 dakika gibi kısa sürelerde görev veririm." şeklinde konuştu.

11 Temmuz 2019, Perşembe 16:06
- A +
Abdullah Avcı Quaresma kararını verdi

1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen teknik heyetin gelecekle ilgili planlarında yer almayan ve ABD'ye transferi konuşulan Ricardo Quaresma, Başkan Fikret Orman'la görüştükten sonra takımla birlikte çalışmalara başladı. Perde arkasında yaşananlar ise şöyle: Abdullah Avcı, 35 yaşındaki yıldız için yaptığı görüşmede, "Ricardo'nun kalması halinde, sonradan oyuna alırım ve 30 dakika gibi kısa sürelerde görev veririm. Kendisini 11'de düşünmüyorum. Benim ilk planımda Tyler Boyd var" ifadelerini kullandı. Başkan Orman da Quaresma ile pazartesi günü Ümraniye'de bir araya geldi.

HIRSLI BAŞLADI, TEBRİĞİ ALDI

Orman; tecrübeli futbolcuya, "Geçmiş alacaklarını bırak, sözleşmeni karşılıklı feshedelim. ABD'de 2-3 yıl daha forma giyer, para kazanırsın" dedi. Quaresma ise Beşiktaş'ı çok sevdiğini belirterek, "Burada mutluyum, kampta hocama kendimi göstermek istiyorum. İdmanlardaki performansıma göre karar versin. Sonra gerekirse tekrar konuşalım" karşılığını verdi. Beşiktaş'ın yeni sezon hazırlıklarının ilk üç gününde hırslı ve istekli görünen Quaresma, Riva'da öne çıkan isimlerden biri oldu. Avcı, dünkü idmanda performansından memnun kaldığı oyuncusunu tebrik etti. (Sabah)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...