3 Eylül - Eray Balcı'nın Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Eray Balcı günün programını değerlendirdi.

03 Eylül 2018, Pazartesi 13:04
- A +
3 Eylül - Eray Balcı'nın Bursa at yarış tahminleri

ADANA'DA HEYECAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK...
1.AYAK: Adana'da sahaya indiği andan itibaren dillerden düşmeyen LAST WINNER maiden macerasına son verdikten sonra Adana sezonunun araya girmesiyle tercihini İstanbul'dan yana kullanmıştı. Nitekim İstanbul ve devamında Bursa pistlerinde çok sert rakipler yanında bile tabelalar elde etmeyi başarmış bu tay, yeniden çok daha yatkın olduğu piste ve çok daha uygun rakiplerinin yanında start alacak olmasıyla beraber birinciliğin en büyük favorisi olacaktır. Bu yılın Gazi Koşusu galibi Hep Beraber'in anne kardeşi olan KEYSE TUGEN kumaşının çok gerisinde yarışlar koşuyor olsa da uzun zamandır Adana pistinde devam ettirdiği hazırlıklarıyla favoriye ilk ve tek ciccii rakip olur.
2.AYAK: Yarış hayatının ilk ve tek birinciliğini kazandığı pist olan Adana kumuna kavuşan KARAFIRAT seri stilinin avantajıyla çıktığı gibi bitirebilir. Son yarışlarına oranla çok daha uygun rakipler bulan OPRAH kariyerine 2/2 ile başlayıp sonrasında start aldığı sekiz koşuda en etkilş performansı ikincilik olan BABBİNO kısa mesafeli kum yarışlarında ve özellikle bu rakipler yanında kesinlikle ihmale gelmeyecektir. Altı aylık aranın ardından bir yarış görüp nefes açan ANTONELLA sonrası ITABELLUS, PRENS HERO ve OĞLUM ÇAĞLAR sürprizde değerlendirilmelidir.
3.AYAK: 3 yaşlı Arap taylarının maiden mücadelesinde taylarının çoğunluğunun aradan çıkıyor olması işleri zorlaştırıyor olsa da Adana ekibimizle yapmış olduğum gürüşmelerde BARONTAY'ın çok hazır olduğunun bilgisini siz kıymetli dostlarımla paylaşmak isterim. Ankara kumunda tatminkar yarışlarıyla bilinen SARI GEÇİT Elazığ'dan aşina olduğumuz GÜMGÜM grubun en çok tabela içerisind eyer alan tayı olup formda jokeyi idaresinde bu ikilinin en ciddi rakibi olur. 
4.AYAK: Çok süratli gidecek yarış gidişatında son metrelerde yapacağı etkili sprintiyle bütün rakiplerini bastırmasını beklediğim PARPALİ zorlu yarış programında günün limanı adayımdır. Mesafenin iyisi BİRKASIM ve rakipleirne kilo verecek olan TEMİZKAAN sırasıyla rakipleri olur. 5.AYAK. Son yarışlarına oranla çok uygun rakipleri yakalayan KHOR KALBA daha önce birincilikler elde ettiği pist olan Adana çimşnde ilk şansı vereceğim isimdir. Son yarışına hayran kaldığım SOUR TIMES ve çıkışa geçen NIGELLA kalabalık koşuyu az atla geçmek isteyecek kuponlar için yeterli olacaktır. Geniş bütçeli kuponlar ise; LILYANTUS, NEW ALAÇAT ve THE FLAMINGO ilavesiyle bir sonraki ayağa geçebilriler.
6.AYAK: Sıklet avantajını elinde bulundurmaya devam eden ARAYEKYİ hep iyi koşan ancak bir türlü kazanamayan KÜÇÜK DEMİRKIRIM mesafeye yatkın ŞEHLEVENT bu pist performansları bambaşka olan MÜCBİR altılı ganyanın kapanış ayağının eşit şanslı safkanlarıdır. 
2-8///9-3-7-11-12-2-5///2-11-4///1----2-6///1-9-8-3-2-12///9-11-4-5

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.