Yenge'nin kaynakları yandı!

Beşiktaş’ın Sırp futbolcusu Dusco Tosic’in eşi Jelena Karleusa sosyal medyada paylaştığı seksi fotoğraflarıyla magazin gündeminden düşmüyor.

22 Ocak 2018, Pazartesi 06:00
- A +

Ülkesinde ünlü bir şarkıcı olan Jelena Karleusa geçen hafta okuldan gelen kızları Athena (8) ve Nika’ya (7) yemek ısıtırken uzun kaynak saçlarının sol tarafı, ocağın ateşinden alev almış, havluyla saçlarını söndürmüş. Jelena, sonra kuaförüne koşup uzun kaynaklarını yeniletmiş.

Angelina'nın yolunda

Angelina'nın yolunda

Kalabalık bir ailede büyüdüğünü söyleyen Hadise, evlatlık edinmeye sıcak baktığını söyledi. Hadise "Annem ve babam da bana bu konuda mutlaka destek verecektir. Hatta bir değil, birkaç mülteci çocuk evlat edinebilirim. Kocaman bir aile istiyorum. Bu konuda Angelina Jolie'ye hayranım" dedi. Angelina Jolie de çocuk evlat edinmişti. 

Emina’dan ayrılık açıklaması

Emina’dan ayrılık açıklaması

Mustafa Sandal ile 10 yıllık eşi, 2 oğlunun annesi Emina Sandal boşanmak üzere. Çiftin yakınları "Krizi aşamadılar. Boşanmaları an meselesi" yorumunu yapıyor. Emina Sandal önceki gün moral bulmak için arkadaşlarıyla Etiler'deki Fenix Restaurant'da buluştu. Emina Sandal "Evet sorunlarımız var. Çözmeye çalışıyoruz. Henüz boşanmaya karar vermedik" dedi. Mustafa Sandal oğulları ile Uludağ'a gidecek. Üçlüye, Emina Sandal eşlik etmeyecek. 

'Sevgili değiliz'

'Sevgili değiliz'

Seda Sayan (55) iki ay önce ayrıldığı, galerici Murat Karabova ile geçen hafta (47) barışmıştı. Hatta Murat Karabova barışma hediyesi olarak 100 bin lira değerinde pırlanta bilezik hediye etmişti. Seda Sayan önceki akşam Şişli'deki Günay Restaurant'ta sahneye çıktı. Konukları arasında Murat Karabova da vardı. Seda Sayan, Murat Karabova'yı hem kulisinde ağırladı, hem de gece boyunca elini tutarak şarkılar söyledi. Sonra da Instagram hesabından "Lütfen abartmayın. Murat Bey ile görüşüyoruz. Gözünden bir operasyon geçirmesine rağmen kalkıp konserime geldi. Ben de yanına gidip 'Bak iyileşmissin, hiçbir şeyin kalmamış' dedim. Şakalaştık. Biz sevgili değiliz" açıklamasını yaptı. 

Sevgiliye teklif var

Sevgiliye teklif var

Eski basketbolcu Semih Erden ile bir yıldır aşk yaşadığı Boşnak Moni Petkovic ile Etiler-Akmerkez'deydi. Moni Petkovic güzelliği ile dikkat çekti. Semih Erden bu aşk uğruna ressam Nilay Erköseoğlu'nu terk etmişti. Moni Petkovic, Türkiye'de birkaç ünlü marka ile görüşmeye başlamış. 

‘Eşim  en büyük şansım’

‘Eşim en büyük şansım’

Serdar Ortaç (47), 2014'te MS hastalığına yakalanmıştı. 4 yıldır tedavi gören Serdar Ortaç, “Sahnede bazı şarkıları oturarak söylüyorum. Arada parmaklarım kilitleniyor. Yürürken zorluk çekiyorum. Chloe hemen durumumu anlayıp koluma giriyor. Eşim en büyük şansım" dedi.    

Müzeyyen oluyor!

Müzeyyen oluyor!

Şevval Sam, 8 Şubat'ta Maslak Uniq'te galası yapılacak 'Müzeyyen' müzikalinde başrolde. Şevval Sam, 2015'te 97 yaşında ölen Müzeyyen Senar'ı canlandıracak ve efsane şarkılarını seslendirecek. Müzikalin yönetmeni Engin Alkan, müzik direktörü ise Fahrettin Yarkın. Müzeyyen Senar son ropörtajında "Yerimi dolduracak tek kişi Şevval Sam. Aynı ben" diye konuşmuştu.

‘Gençliğimde kötü biriydim’

‘Gençliğimde kötü biriydim’

Mazhar Alanson (67), Tuhaf Dergi'ye verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. Gençliğinde çok zor biri olduğunu söyleyen Mazhar Alanson, "Kötüydüm. 30'lu yaşlarda tasavvuf ile tanışınca çok değiştim. Ahlakın ne kadar önemli olduğunu anladım, kalp kırmanın kötülüğünü öğrendim" diye konuştu. 

Hayranlardan dava baskısı

Hayranlardan dava baskısı

2014 Miss Turkey İkincisi Dilan Çiçek Deniz (22), Show TV'deki 'Çukur'da eşi 'Yamaç'tan (Aras Bulut İynemli) boşanmaya çalışan 'Sena' rolünde. Dilan Çiçek Deniz, "Geçenlerde bir çift alışveriş sırasında yanıma yaklaştı. 'Şu boşanma davasını geri çeksen hepimiz çok mutlu olacağız. Sana hiç yakışmıyor' dediler. Gülmeye başladım. Dizinin bu kadar sevilmesi çok hoşuma gidiyor" diye konuştu.