ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Eksiği yok fazlası var

27.10.2011

Dia'nın derbi öncesi sakatlanması Kanarya'da moralleri bozmadı. Volkan ve Mehmet Topuz'un oynayacak olması ise takımdaki herkesi sevindirdi

 Derbi öncesi sakatlıklarla boğuşan Fenerbahçe, bu handikapı aşarsa Fiyapı İnönü Stadı’ndan istediği sonuçla ayrılabilir. Aykut Kocaman’ın sahaya süreceği Mehmet Topuz ve Volkan Demirel, derbiye antrenman eksikleriyle çıkacak. Bunlara ağrıları bulunan Yobo da eklendiğinde, Sarı-Lacivertliler’in bu akşam işi çok kolay olmayacak izlenimi verebilir. Dia’nın da kadroda olmayışı Kanarya’nın eksilerinden gibi görünebilir, ancak bu durum Fenerbahçe cephesinde pek fazla dert edilmedi. Kaleci Volkan Demirel ve Mehmet Topuz’un oynayabilecek durumda olması ise Sarı-Lacivertliler’de morallerin tavan yapmasına neden oldu. Aykut Kocaman’ın en büyük kozu ise şüphesiz Alex de Souza olacak. Kaptan gününde olursa, sazı eline alır. Deplasman maçlarındaki etkili oyunu da Fenerbahçe’nin derbide ki artılarından.

Kötü tezahürat motive eder

Sarı-Lacivertli taraftarların alınmayacağı maçta, Beşiktaş seyircisi bilinen performansıyla Fenerbahçeli futbolcuları 90 dakika boyunca zorlayacak en önemli etkenlerin başında geliyor. Ancak Aykut Kocaman ve öğrencileri, Siyah-Beyazlı taraftarların tezahüratlarını, kendilerini artı motive edecek bir şekilde algılarsa, seyircisiz oynamanın dezavantajını, avantaja çevirebilir.   

0 YORUM