ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yetmedi mi?

11.11.2007

Bünyamin Gezer son haftaların en skandal hakemiydi.

Bünyamin Gezer son haftaların en skandal hakemiydi. Trabzon’da vermediği penaltı, Vestel Manisa maçında vermediği penaltı, Ümit Karan’ın gölgesine verdiği penaltı, İbrahim Toraman’ı attırdığı kırmızı kart ile Bobo’nun pozisyonu arasında ne fark var? Bünyamin Gezer’in iyi niyetli olduğunu kesinlikle zannetmiyorum. Beni işin ilgilendirmez. Polislik kutsal bir meslek ama saygı da gerek. Sahadaki profesyonel futbolculara davranış şeklin hiç de hoş değil. Hakem camiasının yüz karasısın. Önce adam olacaksın. Ama sende boncuk buldular galiba... En kritik maçlara gönderildin ama iş bitirici olarak.
Neyse... Bünyamin Gezer tabii dün geceki skorun bir parçası. Ancak, hani iyi günde, kötü günde taraftardın. Beşiktaş takımının sana en çok ihtiyacı olduğu dün gecede senin de payın var. Tribün bağırıyor, ‘Demirören yeter... Beşiktaş Başkanı sözünü tutar... Yönetim istifa’ diye. Bir insan parasıyla ancak bu kadar rezil olur. Diatta mı, İbrahim Kaş mı? Bin kere İbrahim Kaş.
Merakımdandır... İstanbul’da 2 milyon Sivaslı var deniliyor. Ve Sivas lider. Dün tribünde 150 tane Sivaslı vardı. Fener yola devam ediyor. Beşiktaş takımını tetikçiler bitiriyor. Kim, ne pay alırsa alsın ayıp ediyorlar. Bu kadar uğraşılmaz. Bende diyorum: “Federasyon istifa”.

0 YORUM