ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yaptıkları traş

07.10.2008

Hacettepe maçını oynamak çok zordu. Bulunduğumuz bölgede maçı seyrederken, hiç tanımadığımız simalar bile Beşiktaş taraftarının ne yapacağını merak ediyordu.

Hacettepe maçını oynamak çok zordu. Bulunduğumuz bölgede maçı seyrederken, hiç tanımadığımız simalar bile Beşiktaş taraftarının ne yapacağını merak ediyordu. Ancak onlar seyirci değil, taraftardı. Yani, taraftı. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın darmadağın olduğu haftada, ‘rakiplere kendimizi güldürmeyelim’ diyerek çok ihtidalli davrandılar.  Ve olması gerekeni yaptılar. Destek tam destek... Kısacası, taraftar yöneticiden daha sağ duyulu. Öyle bir ortamda maç oynandı ki, takımda 3 pas üst üste izleyemedik. Üstelik sahada Delgado var. Anlayın takımın psikolojisini. Beşiktaş’ın en çok milli olan oyuncusu Batuhan. Genç veya A Milli olması farketmez. A Milli Takım gazıyla golü çaktı, hiçte sırıtmadı. Sadece o mu? Serdar Özkan, Aydın, Batuhan sahada, Korcan kulübede. Sahadakiler 40 milyon Euro. Sorun bakalım, hangileri daha etkili ve göze battı?
Yalnız dün gösterdi ki, Cisse ön liberoda olduğu zaman yanında ya Uğur İnceman olacak, ya da İbrahim Toraman. Geri kalanı hikaye. Çünkü eğer bu ikiliden biri olmazsa, Beşiktaş defansı sefillere oynar, kalesi kalbura döner. Gece çok sıkıntılı başladı, mutlu bitti. Bu mutluluk yarın, Ertuğrul Sağlam’ın basın toplantısıyla biter mi? İşte bunu bilmem. Bu takımı yöneticiler rahat bıraksın, çok daha iyi olur.  Çünkü huzur vermiyorlar, aksine huzursuzluk yaratıyorlar. Yaptıkları da traş.

0 YORUM