ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yakıştı

29.11.2007

Dakika 46, sahaya 1-0 çıkmışın. O da ne! Sanki Beşiktaş'ın üstüne ölü toprağı serilmiş, Marsilya'ya gel bana gol at diyorsun. 46. dakika ile 65. dakikalar arası kurdeşen döktük, kurdeşen.

Dakika 46, sahaya 1-0 çıkmışın. O da ne! Sanki Beşiktaş’ın üstüne ölü toprağı serilmiş, Marsilya’ya gel bana gol at diyorsun. 46. dakika ile 65. dakikalar arası kurdeşen döktük, kurdeşen.
İlk yarıdaki takım gitmiş, Serdar Özkan, Tello kendi yarı sahamızda Koray ve Delgado’ya kısa pas yaparak rakibin ekmeğine yağ sürmüştü.
Oyunu kenarlara taşısalardı, belki sıkıntıyı bu derece hissetmeyeceklerdi. Cisse daha 20. dakikada oyundan çıkmış, bütün oyun düzeni bozulmuştu.
İlk yarıda Tello’nun golü dışında doğru dürüst maça da bakamadık. Neden mi? Muhteşem Beşiktaş taraftarı yüzünden. Mükemmel bir taraftar vardı. Özellikle ilk yarı ve 70. dakikadan sonra taraftar inanılmazdı.
Beşiktaş’ın OFTAŞ maçından sonra dün geceki galibiyete çok ihtiyacı vardı. Bu maçta kazanılacak paranın hiç önemi yoktu. Çünkü dün gece itibar maçıydı, onur maçıydı. TFF, dün gece tribünden nasibini çok aldı, taraftar da haksız değildi. Liverpool maçı öncesi Fenerbahçe maçının kaosu, dün gece Rize maçının seyircisiz oynanacak olmasının açıklanması...
Zaten Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Ligi takımlarının federasyonu değil, Türk Milli Takım Spor Kulübü’nün federasyonu. Doğru düzgün federasyon olsaydı, dün geceye kadar Norveç maçında sakatlanan İbrahim Kaş’ı ararlardı. Demek ki Beşiktaş’ın tek dostu yine Beşiktaş...
Kendi iç kavgalarımızı bırakalım... Bugün milat olsun. İçeriden ve dışarıdan o kadar çok saldırı var ki! Fenerbahçe İnter’den 3 tane yedi, Fenerbahçe medyası Sarı-Lacivertliler’i göklere çıkardı. Beşiktaş dün gece berabere kalsaydı, Beşiktaş medyası kim bilir neler yazardı. Yeter artık, yönetime kızsanız bile bu takıma sahip çıkın. Herkese sesleniyorum. Bu takım fazlasını hak ediyor...

0 YORUM