ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yakıştı be

25.10.2007

Son yirmi gündür Beşiktaş ve nüfus kağıdında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yazan herkes çok sıkıntılı günler geçirmişti.

Son yirmi gündür Beşiktaş ve nüfus kağıdında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yazan herkes çok sıkıntılı günler geçirmişti. Tadımız tuzumuz hiç yoktu. Huzura ve bir galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Cenaze evinde bayram olmaz ama, dün gece Fenerbahçe beraberliğinden sonra Beşiktaş’ın almış olduğu galibiyet, inanıyorum ki herkese bayram havası estirdi.
Maçtan önce Kartal Yuvası’nın açılışı vardı. Gelirleri de Mehmetçik Vakfı ve şehit ailelerine bağışlandı. Beşiktaş taraftarını ayrı bir yere koymak istiyorum. Maçtan önce öyle güzel görüntüler vardı ki, inanın kiminle konuştuysak, kiminle selamlaştıysak herkesin yüzünde bir nurluk vardı. Siz bakmayın maçın pozisyonsuz geçtiğine. Belki fazla pozisyon yoktu ama, tribündeki yürek sahada vardı.
Hiç birini birbirinden ayırmıyorum. En çok eleştirilen Gökhan Zan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez başta olmak üzere çıktığı ana kadar Serdar Kurtuluş, yerine giren Koray, Cisse, Delgado kısacası kulübedikiler de dahil olmak üzere herkes yüreğini ortaya koymuştu.
Marsilya ve Porto maçlarında top sevmemişti Kartal’ı, ama dün gece top sevdi. Maçın bir kader anı vardı. O da, golden iki dakika önce Hakan’ın altı pasta muhteşem topu kurtarışı maçın kader anıydı, dönen top gol olmuştu. Evet, dünkü galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Köpeklerin, itlerin cirit attığı, kan emen şerefsizlerin yaratmış olduğu bu huzursuz günlerde başta Ertuğrul Sağlam ve talebelerini Türk milleti adına tebrik ediyorum. Dün gecenin en güzeli olan ve hakikaten yeri dolmayacak biri vardı... Beşiktaş taraftarı... Helal olsun size. Maçın hakemini de iyi yönetiminden dolayı ayrıca kutluyorum.

0 YORUM