ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Vedat Yüksel'dimi

16.09.2007

Dakika 90 artı, Beşiktaş iyi oynamış ya da kötü oynamış, salı gecesini düşünüyormuş.

Dakika 90 artı, Beşiktaş iyi oynamış ya da kötü oynamış, salı gecesini düşünüyormuş. Onlar ayrı bir konu. Ancak eğer sen üst düzey bir hakemsen, rakip oyuncuların o pozisyondaki hareketleriyle zaten golü verirsin. Çünkü bir taraf seviniyor, biri de başı ellerinin arasında kalecisine bakıyor. Tribünden yardımcı hakem Adil Sinem’e bakıyorum. Hiçbir tepki yok. Kısacası Vedat Yüksel eyyam yaptı ve buz gibi golü yedi. Defans sağlamdı tamam da, puanı gole veriyorlar. Tabi hakem gölünü yemiş. Puanı da alamıyorsun.
Nobre, Bobo ve Higuain... Golcülerin iyi olabilir. Ama onları da pozisyona sokacak ustaların kulübüde. Oyuna 80. dakikada girdi. Sahadaki takım kimliğini buldu. Ama iş işten de geçmişti. Lig, kupa, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı müsabakalarda kesinlikle bir sonraki karşılaşmayı düşünmeyeceksin. Önce önündeki maçı kazanacaksın. Ankaraspor ligin dibine demir atmış. Necati, Orhan Ak ve milli takım moralli Emre ile güçlenmiş. Kısacası yoluna taş koyacak bir görüntü içinde. Higuain ve Bobo daha sonra Nobre, ne kadar çapraz koşular yapsın, defansın arkasına kaçarsa kaçsın, topu alamadıktan sonra neye yarar. Ama iyi bir kumaş. 
Diatta hakkında sağlıklı bir karar vermek için, onu sıkıştıran forvet karşısında görmek lazım. Topu oyuna sokuşu iyi, hava hakimiyeti fena değil, dengeli bir oyuncu. Ankara’nın en çok sevdiğim yönü İstanbul’a dönüşü. Huzurlu döneceğimi düşünüyordum. Ama Vedat Yüksel’i hiç düşünmemiştim. Onu da Başkan düşünmeli. Kurulların oluşumunda söz de etkili olmak değil, özde etkili olmak lazım. Yani yumruğu vurmak lazım Cemal Aydın gibi.

0 YORUM