ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Toplu katliam

05.11.2007

Sadece cumartesi günkü Fenerbahçe maçı değil, sezon başından beri Beşiktaş'a yapılanlar A takıma özel değildi.

Sadece cumartesi günkü Fenerbahçe maçı değil, sezon başından beri Beşiktaş’a yapılanlar A takıma özel değildi. 
Aynı senaryolar PAF Takım, B Genç Takım ve Yıldız Takım için de işleniyor. Geçen hafta Galatasaray ile oynanan B Genç maçı, 2 hafta önce Trabzonspor ile oynanan PAF  maçı. Bütün bu maçlarda maalesef adalet dağıtımında hep olumsuzluklar Beşiktaş’a yapılıyor.. Farkında mısınız?
Adaletsizlikten bihaber olandan adalet istiyoruz. Bundan tam 3 ay önce, BJK TV’de Kara Kartal Forum programında, yüksek sesle bağırdım kimse kulak vermedi. Tahkim Kurulu’nu ve Denetleme Kurulu’nu açıklayan TFF, MHK ve Disiplin Kurulu hâlâ açıklayamamıştı. Bugün, TFF’nin yayınlamış olduğu kitapçıkta Disiplin Kurulunun isimleri yoktur. Çünkü ortayı bulamamışlardı. Haluk Ulusoy, Cemal Aydın ve kulüpler pazarlığında ibre bir o tarafa bir bu tarafa gidiyordu. İşte benim o günkü feryadım, başta Başkan Yıldırım Demirören olmak üzere herkeseydi. Müdahil olun, olmassanız 5. haftadan sonra Beşiktaş katledilecektir diye söyledim.
Kaynak: Beşiktaş TV Kara Kartal Forum Programı sezonun ilk iki programı...
O günlerde Cemal Aydın’dan medet uman Beşiktaş Yönetimi, bugün TFF’ye değil, Cemal Aydın’a gitsin, yalvarsın işleri daha kolay olur. Çünkü bu Federasyonun Başkanı Haluk Ulusoy değil, Cemal Aydın.

Sivas maçına PAF Takımı
Yıldırım Demirören ve arkadaşlarının Sivasspor maçına PAF Takımı ile çıkma kararını destekliyorum.  Ancak bu kararı tek başına yüklenmesinler. Camia olarak kenetlenme zamanı. Hemen Liverpool maçı sonrası Genel Kurul çağrısı yapsın, gündem maddesi sadece Federasyon olsun. Bu toplantı sonucu da her türlü yetkiyi alsın. PAF Takımı ile oynama kararını almaları doğru, ama bunu uygulamak için Genel Kurul onayı şart. Çünkü bu sadece Beşiktaş Yönetim Kurulu’na yapılan bir saldırı değil, Beşiktaş ailesine yapılmış bir saldırıdır. Bütün Beşiktaşlı yazarlara da sesleniyorum; şimdi birlik zamanı...
Fenerbahçe kupaya PAF Takımı ile çıkacağız diyordu, çıkamadılar. Doğrusu Fenerbahçe bu işi çok iyi biliyor. Hani dediler ya, “Bu işi sahada değil, masa başında kazanmasını öğrendik” diye... Keşke 100. yılda Beşiktaş şampiyon olmasaydı. Anasının ak sütü gibi kazandığı şampiyonluğa, leke sürülüyor. Herkes 100. yılı diline dolamış. Siz bırakın onu da, Galatasaray’ın dört sene üst üste şampiyon olduğu süreçteki aldığı desteğe ne demeli?
Açıkça belirtmeliyim ki, bu sene çok daha fazlasıyla destek alıyorlar. Kimin sayesinde mi? Hadi bilin bakalım size bir bilmece. Kim o..?  Baba ve oğul...  
NOT: Sivasspor maçına çıkması söz konusu olan PAF Takım oyuncuları hazır kıta bekliyor. Muhammed ve Kubilay da dahil.

0 YORUM