ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Teşekkürler Jaba

17.12.2007

Ertuğrul Sağlam bu saatten sonra adam kazanmak yerine,'maçı kazanmak' daha önemli deyince, Beşiktaş hem pozisyon hem de gol olarak sezonun iyi maçlarından birini oynadı.

Ertuğrul Sağlam bu saatten sonra adam kazanmak yerine,”maçı kazanmak” daha önemli değince, Beşiktaş hem pozisyon hem de gol olarak sezonun iyi maçlarından birini oynadı.
Ancak eksikler yok muydu? Tabiki vardı. Takımda devamlılık, oyun anlayışını 60-70 dakika sahaya yansıtmak düşüncesi sahadaki oyunculara yerleşirse, Avrupa macerası biten Beşiktaş, Süper Lig’de çok işler yapar. Bunu da mevcut kadro yapısını düşünerek söylüyorum.
Transfere ihtiyaç var mı? Var, ama bu dönemde değil.
Şunu söylüyordum; Nevzat Demir’deki binanın yanına baktığınız zaman, transfere ihtiyaç olmadığını daha iyi anlarsınız. Dün sahada milyon Euro’luk adamlar kulübede dahi yokken, Serdar Özkan, İbrahim Kaş, Mehmet Sedef, kulübede de Aydın Karabulut... Daha ne olsun?
Kaleci konusunda ne hikmetse huzurlu olamıyoruz. Her ne kadar Jaba’ya teşekkür etsek de, Hakan’ın yerden gelen iki pozisyona müdahalesi maçın kader anıydı. Ama, Eminönü’nden gelen toplara çıkmıyorsun da neye çıkacaksın?
Beşiktaşlı futbolcular, taraftarın da çok önem verdiği Ankaragücü maçındaki kazanma arzuları gayet iyiydi. Bir de topsuz  oyunu beceribilseler!
Bir tebrik de İbrahim Kaş’a. Kritik maçta, kritik bir bölgede oynadı, hiç sırıtmadı. “Beşiktaş’ın  o bölgedeki arayışına merhem olur mu?” diye sorarsınız; Ertuğrul Sağlam bıkmadan ve usanmadan formayı ona verirse neden olmasın. Milli takım da Fatih Terim şans verdikten sonra, sen de ver Ertuğrul hoca.
Bursa’ya Beşiktaş taraftarının alınmamasına ne kadar tepki verdikse, Beşiktaş stadına Ankaragücü taraftarının olmamasına da yanlış diyoruz. Futbol ilgiyle güzel.
Not: Serdar Özkan’ı iyi oyunundan dolayı kutluyorum. Ama ne olur topun sibobunu fazla aramasın.

0 YORUM