ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Serdar Özkan Delgado A.ş.

30.08.2007

Dakika 56, Zürih ceza sahasından rakibini kovalayıp kapalı tribünün önünde orta çizgide topu yakalayarak Cisse ile buluşturan Serdar Özkan...

Dakika 56, Zürih ceza sahasından rakibini kovalayıp kapalı tribünün önünde orta çizgide topu yakalayarak Cisse ile buluşturan Serdar Özkan... Ve tekrar rakip alana yaptığı bindirme ile Cisse’nin pasına nefis bir orta ve Delgado’nun mükemmel kafası, çok çabuk geçen 56 dakikayı mutluluğa çevirdi. Serdar Özkan ile başladım çünkü dün gecenin milyon dolarlar ödenerek alınan oyuncularının içinde asgari ücretle oynayan, YTL alan evladımız, özümüz, çocuğumuzun görüntüsü Şampiyonlar Ligi kapısını açmak kadar beni mutlu etti. Bu gol 56. dakikada geldi ama ondan sonraki 34 dakika bitmek bilmedi. Neden biliyor musunuz? inönü’de ben 2-0’dan, 3-0’dan ne sıkıntılar yaşadım. Yani kalp hastası olmam, şeker hastası olmam boşa değil.
Delgado’nun Antep maçındaki hareketinden sonra çomak sokmak isteyenler dün geceki Delgado’ya ne diyecekler? ilk maçta Delgado’nun golüyle cepte, kâr hanesinde bir gol vardı. Hele bir de felaket tellalları vardı ki, Zürih’in son iki haftada rakip filelere 10 gol attığını söyleyip, ortalığı germelerine bir anlam veremiyordum. Sanki bizim nüfus kağıdımızda T.C. yazmıyor!
Ertuğrul Sağlam son üç haftada 9 puan almış rakiplere de 2,5 pozisyon vermişti. Yani kendi de, talebeleri de ezberine rakibini iyi almıştı. Biliyorlardı ki, zamana oynamak, sabırlı olmak dün gecenin en önemli faktörü. Bunu söylerken oyunu çirkinleştirmek, kendi alanında kabullenmek değil. Eğer Ricardinho, Delgado, Serdar Özkan, Bobo aynı anda sahadaysa o zaman vıdı vıdı yapmanın bir anlamı da yok. Çok özlemişti Beşiktaş şampiyonlar Ligi’ni, iyi oldu, çok güzel oldu.
Ben şunu söylüyordum hep; para kaybı hiçbir şey ama bu lige giremezse Beşiktaş çok irtifa kaybedecekti. Hele şu sıkıntılı günlerde para da geldi, itibar da elde edildi. Gerisi, konuşanlar tıraş efendim, tıraş.

 

0 YORUM