ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

İkinci Pancu vâkâsı!

21.10.2007

Hakemler, takımlar daha doğrusu spor ailesinin hepsi; 'Biz bir aileyiz lütfen saygılı olalım' diyorlar.

Hakemler, takımlar daha doğrusu spor ailesinin hepsi; ‘Biz bir aileyiz lütfen saygılı olalım’ diyorlar. Beşiktaş takımı da sahaya ‘Sağlıklı bir kalp için ailece kenetlenelim’ pankartı ile sahaya çıktı. Düşünün sağlıklı bir kalp, bu hakemlerle nasıl olsun. Dün sadece Baki Tuncay Akın’ın hatası değil. PAF maçında da Murat Yiğit adlı hakemimiz sanki kopyaymış gibi Beşiktaş takımından maçı alıp Trabzonspor’a verdi. Üstelik Beşiktaşlı futbolculara saha içinde hakaret ederek. Aslında 79. dakikada da Beşiktaş’ın emeğine saygısızlık. Bobo olmasa 3 puan gidecekti.
Olumsuz olduğu zamanlar hep Burak Yılmaz’a dokunuyorduk. Eğer bu kardeşimiz dünkü gibi hakemle, rakiple oynamayıp her pozisyonda yerde kalmadığı müddetçe kim oyununa bir şey diyebilir. Şapka çıkartılır, ‘forma da benim hakkımdı’ der, hakkıdır da... Ama dünkü Burak’ın...
Roller değişmişti. Hatırlayacaksınız geçen sezon aynı şekilde Beşiktaş 2-0 galipken 3-2 maçı vermişti. Dünde seyirci olsa da, olmasa da farketmezdi. Bu Trabzon’a ne oldu? Bir şeyler olmuş. En azından rakibi oynamasa da oynatmıyordu. Ama dün gördük ki, Trabzonspor’un adı kalmış yadigar. Dünkü galibiyette Bobo’yu tebrik ediyorum. Fazla top gelmedi ama bu gergin ortamda tereddütsüz Rüştü’den eldivenleri alıp kaleye geçtiğinden. Delgado, Cisse, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Gökhan Zan, Nobre, Burak ile beraber iyilerin içindeydi. Ancak Tello’yu ayrı bir yere koyuyorum. İş ahlakı, dersini bu kadar iyi çalışmış, haddini bilen bir oyuncu son yıllarda Beşiktaş’a az geldi. Liverpool maçı öncesi iyi bir moral oldu.

0 YORUM