ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Hastalık aynı

03.02.2008

Trabzonspor'dan 4, Galatasaray'dan 5, Gençlerbirliği'nden 4 gol yiyen Rizespor'a hoca değişikliği yaramış.

Trabzonspor’dan 4, Galatasaray’dan 5, Gençlerbirliği’nden 4 gol yiyen Rizespor’a hoca değişikliği yaramış. Demek ki, eline geçen fırsatları değerlendireceksin. Kağıt üzerinde maçlar kazanılmıyor. İki ayaklı oyunda, atılan her gol turun habercisi. Beşiktaş için hem itibar hem de kupa statüsünden dolayı para maçıydı. Sevgili İsmet Bakoğlu, bize Rize’de son yılların en soğuk hava şartlarının yaşandığını söyledi. Ve tüm bu olumsuz şartlara rağmen, diğer şehirlerdeki kara kışı gördükten sonra Rize sahasına şükrettim. Rize’nin son üç maçındaki hoş olmayan skorların yanında, İstanbul’daki maçta gol atan Leandro’nun babası ölmüş ve önemli bir silahta Altan sahada yoktu.
Ama Rize’de bu yokların yanında çok özel bir şey vardı; Erdoğan Arıca’nın, kulübedeki heyecanının sahaya yansıması.
Bakın abartmıyorum. Yediği gol dahil olmak üzere 90 dakika yere yatmadan maçı bitiren Hakan ve   Beşiktaş kalesinde bir gol.
Siyah-Beyazlılar’da hatalar belli. Dün İbrahim Toraman ve Baki yoktu ama bütün gözlerin üzerinde olan Gökhan Zan ve İbrahim Kaş sahadaydı. Ancak bu ikiside gösterdi ki, kolay kolay toparlanamayacaklar.
Tello ve Delgado’nun ne derece etkili oyuncu oldukları, olmadıklarında daha net gözüktü. Ne dedik, atamayana atarlar. Bobo, Nobre, Holosko, Serdar Özkan... Eğer Beşiktaş forması altındaysanız, o fırsatları kullanacaksınız. Kullanamazsan, tur için 15 gün sıkıntılı bir bekleyişe girersin.
Beşiktaş turu geçer mi? Geçecek. Ama Ertuğrul Sağlam’ın defansa mutlaka çare bulması lazım. Yeni transfer Gordon Schildenfel mi çare olacak, kim olacak? Ona ben değil, Ertuğrul hocam karar verecek. Rize maçından çıkartılacak çok ders var. İnşallah bu dersi kulübeden daha çok sahadaki oyuncular alır. Ne dedik, oynamadan hiç bir maç kazanılmaz.

0 YORUM