ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gerek yoktu

25.10.2008

Her iki takımı da tebrik etmek lazım. Dün, seyredenlere güzel ve zevkli bir müsabaka izlettiler.

Her iki takımı da tebrik etmek lazım. Dün, seyredenlere güzel ve zevkli bir müsabaka izlettiler. Ligin daha başı, germeye lüzum yoktu. Bu maratonda çok puanlar kaybedilecek ya da kazanılacak. Ancak maç bittikten sonra ortalığı germenin lüzumu yoktu. Oyun içinde karşılaşmanın hakemi, zaten yeterince tribünü germişti. Bir de Mehmet Yıldız’ın hareketleri ona hiç yakışmadı. Halis Özkahya, geçen sezonun sonunda yine Sivas’taki Beşiktaş maçındaydı. O gün de ortalığı germişti. Holosko’nun golünü iptal etmesiyle, insanları içinden çıkmaz bir matematik problemine sokmuştu.
İsterseniz bir de sahaya girelim... Yeni sistem olmasına rağmen, aksamalar var. Bu oyun anlayışında topu kenarlara mutlaka taşımak lazım. Zaten pozisyonlar da, gol de bu anlayışla geldi. Tabii ki öyle pozisyonlar vardı ki, ‘onsuz’ olmaz dediğimiz Delgado, kariyerine yakışmayacak goller kaçırdı... Zoru attı, kolaylarını yapamadı. Zapotocny-Toraman-Sivok, bu sistemde önlerinde Cisse tek olduğu taktirde, özellikle de hızlı forvetler karşısında aralara atılan toplarda çok sıkıntı yaşarlar.
Bizler ne penaltılar, ne ofsaytan goller, ne eller gördük. Serdar Özkan’ın pozisyonu bana göre penaltı. Ancak hazır Serdar Özkan’dan bahsetmişken... Sen, Beşiktaş takımını bir oyuncusunun, hem de geleceği olan. Fair-Play, insanın içinde, ruhunda olması lazım. O pozisyon gol olsaydı. Onun adına en çok üzülenlerden biri ben olacaktım. Çünkü biz onlara Beşiktaş terbiyesini böyle öğretmedik. 

1 YORUM
  • Netlog 25.10.2008 18:42:12
    1

    sizin yaptıgınız yorum bence sansasyonel yaratır biçimde çünkü çok saçma ve taraf tutarak konuşup, hep bjk hep bjk çok ayıp sivasdan biiraz bişeyler yazsaydınız ama nerde çok negatifsiniz..