ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gazozuna lig

07.04.2008

Yıllarca maç izledim. Ama cumartesi gecesi kadar, bir hakemin maçı bir taraftan alıp, bir tarafa verdiğini, yorum hatalarının tek yönlü olduğunu ilk defa gördüm ve art niyetli olduğuna da inandım.

Yıllarca maç izledim. Ama cumartesi gecesi kadar, bir hakemin maçı bir taraftan alıp, bir tarafa verdiğini, yorum hatalarının tek yönlü olduğunu ilk defa gördüm ve art niyetli olduğuna da inandım. Aynı hakem Beşiktaş-Belediye maçını yönetmiş, Bobo’nun pozisyonunu yorumlarken, penaltı yerine Bobo’ya kırmızı kart göstermişti. Beşiktaş’ı katlettikten sonra Fenerbahçe-Kayseri maçındaki penaltı değil, ofsayt golü de değil ama gösterdiği öyle sarı kartlar var ki, rakibin gardını düşürerek Fenerbahçe’nin işini kolaylaştırıp ligin kaderiyle oynayarak şampiyonu belirlemiştir. Artık bu ligin tadı-tuzu kalmamış. Ben, dün sabah Sivas’a gitmeye hazırlanmıştım. Biletimi almış, dönüş için de Kayseri üzerinden araba bile kiralayıp planımı yapmıştım. Bütün programı Fenerbahçe maçını izledikten sonra iptal ettim. Çünkü gazozuna lig oynanıyor. Şampiyonu da hakemler tayin etti. TFF ne yapsın, gençlerin önünü açalım derken, daha tehlikeli çıktılar. Haluk Ulusoy’un manevi oğlu Barış Şimşek’in, Beşiktaş’tan initikam alırcasına takımda sarartmadığı oyuncu kalmadı. Kaş’ı atacağı belliydi, hele Holosko’nun sarı kart gördüğü pozisyonda, kartla alakası olmadığı gibi, buz gibi golü de yedi. Ligde puanlamanın gol averajı ve ikili averaja kalacağı bir ortamda; Beşiktaş’ın avantajını elinden aldı.Not: Akşam Galatasaray maçını izledikten sonra başlıkta ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı. Haksızlıkların sadece Beşiktaş’a olması tesadüf mü, yoksa art niyet mi?

5 YORUM
 • 333333 7.04.2008 18:01:51
  1

  taraftar olmayın sevgili yazar yazar olun yazar.100. yılda elde edilen şampiyonluk tertemizdi değil mi?birde bunları yazın.ilk maçtada fenerin hakkı yendi.o zaman nerdeysiniz.

 • Utku182 7.04.2008 19:43:18
  2

  saha da maç oynamadan masa başında 2 şampiyonluğu onaylanıp 2. yıldızını takmıştı hangi klüptü o?

 • yalcin_balik 7.04.2008 21:53:04
  3

  BRAVO ÇOK OBJEKTİFSİNİZ

 • aksel0607 19.04.2008 14:19:29
  4

  yemen abi beşiktaşın senin gibi 3 tane daha sağlam yazarı olsa varya kimse hakkımızı yiyemezdi aynen devam abi samanyolunda izliyorum seni zevkle.

 • karaprens_kartal 24.04.2008 18:28:55
  5

  abı su fenerlıler zaten laf anlamaz dıyokı 100 yıl sampıyonlugu ac bak arastır ole konus o sezon 34 macta hıc oynamadıysak 20 mac 10 kısı oynadık ondan sonrakı sezonu neden solemıyosunuz gerıden sızı sampıyon yaptılar ayıp be kaldıkı 100 yıl yuh artk