Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Haziran 2017 Perşembe
Bu olmadı

Ali Kucik (3), Gökhan (2), Abdullah (1) attığı gollerle Beşiktaş PAF Takımı, Rizespor PAF Takımını 6-3 mağlup etti. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde oynanan müsabakada Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin de maçı izledi.

03 Aralık 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Ali Kucik (3), Gökhan (2), Abdullah (1) attığı gollerle Beşiktaş PAF Takımı, Rizespor PAF Takımını 6-3 mağlup etti. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde oynanan müsabakada Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin de maçı izledi.
Beşiktaş PAF Takımı, bu sene içerisinde A takıma verdiği 10 oyuncunun yanında, dün akşamki maçın kadrosunda da Mehmet Sedef, Serdar Özkan, Koray Şanlı, Batuhan Karadeniz gibi futbolcular da vardı. Yani şunu söylüyorum; bu kadar eksiğe rağmen Fikret Demirer yönetimindeki PAF Takımı, gerek sahadaki takım oyunu, futbol adına yapılması gereken bütün güzellikler, kanat bindirmeleri, ikili mücadeledeki başarılar ve çok güzel goller atarak “biz her zaman hazırız” mesajı verdiler. Sadece PAF Takımı değil, Ömer Gülen’in teknik direktörlüğünü yaptığı Süper Genç Takımı da Emirhan, Menderes ve Apo’nun golleriyle  Kasımpaşa’yı 3-0’la geçti.
Benim, Beşiktaş’ın geleceği diye düşündüğüm bir yıldız takımı var ki, Ali İhsan, Ömer Faruk, Muhammet ve Rıza’nın golleriyle Üsküdar Anadolu’yu 8-0 yendiler.
Kaleci Serhat, Orhan, Ömer, Furkan’ın Amerika’daki B Gençler Dünya Şampiyonası’na gitmeleri, benim için çok huzur verici bir görüntüydü.
Rize maçına hiç değinmiyorum. Niçin biliyor musunuz? Dün sahada Beşiktaş’ın forması vardı, kendisi yoktu. Bu yüzden Beşiktaş’ın geleceğini yazmayı uygun buldum.
Not: Dün, sadece Beşiktaş forması sırtında olan takım kötü değildi, tribün bile çok kötüydü.
Maçın hakemi mi? O, rahmetli Nusret Bağış Kiper’in emanetiydi. Ama ne zaman İnönü’de düdük çalsa, rahmetlinin kemiklerini sızlatıyor.