ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Biz bir aileyiz

29.07.2008

Evet biz bir aileyiz. Beşiktaş ailesinin çok önemli değerleri var.

Evet biz bir aileyiz. Beşiktaş ailesinin çok önemli değerleri var. Maalesef oluşan fertler aile yapısına çok ters davranış içindeler. Yazılı ve görsel basında boy göstermek marifetmiş gibi, Beşiktaş ailesindeki fertler maalesef son 1.5 aydır ortalığı toz duman ettiler. Böyle mi olmalıydı? Bu başlığı çok kullandım, ‘Böyle mi olmalıydı’ diye. Halbuki şu günlerde herkesin birlik ve beraberlik içinde olması gereken bir ortam mevcut. Ama gel gör ki, ne yazık ki yukarıya doğru itmek yerine herkes aşağıya doğru çekmekte yada çekmeye çalışmakta. 1 ay önce, ‘Gözünüz aydın’ diye bir yazı yazdım, Fulya ile ilgili. Ortalık toz duman oldu. Benim derdim, Fulya’daki çocuklarımı bakın çocuklarımı diyorum çünkü hepsi benim oğlum Hakkı ile yaşıt. İnanın onların verdiği haz, heyecan A Takım’da bazen yok. Bu konu ile ilgili başkan, benimle bizzat benimle görüşerek, bu derece olduğunu bilmediğini gerekli talimatını verdiğini ve en kısa zamanda sorunu çözeceğini söyledi. Bu da beni mutlu etti. Nitekim kitap yazmaktan başını kaldıran İlhan Durusoy ve ekibi heyecanlı bir şekilde araştırma içindeler. Fulya’yı hal yoluna koyup, bir normal bir de suni çim yaptırma çalışmalarına başlamışlar. İlgili arkadaşların takip etmesi gerekirken sevgili Hasan Bozkurt ile yollara düştük, buranını ilk yapımındaki emeklerinden daha çok çaba harcayarak 1.5 sene daha Beşiktaş altyapısı en azından Fulya’dan çıkmayacağını müjdesini verdi. Hasan Bozkurt’un konumu beni ilgilendirmez ama altyapı ile yaptığı çalışmaları saygı ile karşılıyorum.
Gazetelerin çoğu yazmadı. Bilmenizi istiyorum; geçen dönem Beşiktaş altyapısı bütün yaş gruplarında şampiyon, B genç ve miniklerde de Türkiye şampiyonu olmuştur. Sevindirici bir haber daha aldım. O da yöneticiler artık sesli konuşmaya başladılar. Bu sezonun İnönü Stadı’nda gerçekleşeceği. Yeni çarşı, eski çarşı yada bunlara karşı kim olursa olsun, Beşiktaş’ta belki çok çok özel yetenek yok ama Delgado var, Cisse var, Bobo var, Nobre var, Holosko var, Tello var yeni transferler de takım oyunu için görüntü o ki, çok yerinde isimler. Daha ne istiyorsunuz? Kombineler sizi bekliyor.

1 YORUM
  • a_cesur 29.07.2008 13:10:14
    1

    gerçekçi olmak lazım camianın en güvendiğimiz adamı Yemen abimiz bile böyle söylüyorsa beşiktaş daha çok bekler ama unutmasınlar büyük olan isimler değil asıl büyük olan BEŞİKTAŞTIR