Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

26 Haziran 2017 Pazartesi
Biliyor musunuz?

Beşiktaş yetkilileri Avrupa'ya dağılmış, paraları bol galiba! Ama hangi para harcanıyor, kimin parası harcanıyor, bilinmiyor.

26 Aralık 2007, Çarşamba Yorum Yaz
A+ A-

Beşiktaş yetkilileri Avrupa’ya dağılmış, paraları bol galiba! Ama hangi para harcanıyor, kimin parası harcanıyor, bilinmiyor. Bilinen, mali kurulda karşımıza felaket tablosunun çıkacağı.
Bütün olumsuzluklara rağmen, (hakem atamaları, kadrodaki sakatların çokluğu), 3 puan fark hiç önemli değil. Üstelik tüm derbiler de İnönü’de oynanacak 2. yarı, bu biiir!
U19 Milli Takımı’na 3 isim çağrıldı; Ethem Yılmaz, Koray Şanlı, Serkan Çelik. Eyüpcan, Tufan Kılıç, Kerim Gözen, Ömer Faruk, Mehmet Uygun, Mertcan Demirel, Abdullah Toktaş, Rıza Halmurat, Cumali Busi, Hasan Türk, A.İhsan Şahin, Semih Ramazan, Yıldız Milli Takıma davet edildi. Ayrıca PAF’tan Soner Ergençay, Gökhan Aydaş, Abdullah Eryılmaz, Onur Çelik, Ömer Sümer, Erdem Köse, Bülent Uzun, Ali Kuçik, B Genç Takım’dan İlkcan Kaya, Furkan Şeker, Sercan Hacıoğlu, Sezer Özmen, Ömer Karancı, Orhan Gülle, Umut Yeşiltepe de çeşitli kategorilerde Milli Takımlar’da. Bunun dışında A Takım’dan M.Sedef, Batuhan, S.Özkan, İ.Kaş, Korcan ve Aydın Karabulut, Beşiktaş ailesinden Milli Takım apoletini taşıyan oyuncular. Şunu belirtmek istiyorum; yukarıda 30’un üstünde isim saydım. Milli Takım’ın yarışmacı kadrolarında olacak bu oyuncular, Beşiktaş’ın geleceğidir. Hani diyorlar ya, “Beşiktaş alt yapısında ne oluyor?” diye. İşte size neler olduğunun kanıtı.
Mevcut kadrodakilerin dışında; Serkan Çelik, Ethem Yılmaz ve Koray Şanlı da devre arası kampında olacak. A takımdaki oyuncularla nasıl gurur duyuyorsak, gelecekte diğerleri de A takıma göz kırpmaktadır. Bu başarının altında yatan bir gerçek var; Ertuğrul Sağlam. Çünkü bu çocuklara destek verdi. Böyle devam ederse kazanan hem kendi, hem de Beşiktaş olacak. Yani transfere gerek yok, bu da ikiii...