ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Başkan kongre hazırlığı mı?

21.09.2007

Marsilya seyahati kafamızı çok karıştırdı. Bir ay önce Yıldırım Demirören'in Beşiktaş'ı temsil etme yönünde biraz zayıf kaldığını ve ekonomik olarak da destek açısından olağanüstü genel kurula gitmesi gerektiğini söylemiştik.

Marsilya seyahati kafamızı çok karıştırdı. Bir ay önce Yıldırım Demirören’in Beşiktaş’ı temsil etme yönünde biraz zayıf kaldığını ve ekonomik olarak da destek açısından olağanüstü genel kurula gitmesi gerektiğini söylemiştik.
Marsilya seyahatinde gördüm ki, Demirören belli ki kongre hazırlıklarında.  Nasıl mı? Hatırlayacaksınız, sezon başında Beşiktaş Yönetimi bir karar almıştı. Kesinlikle bundan sonra seyahatlerde takımın ve yönetimin dışında, hatta yöneticilerin eşleri dahi kafilede bulunmayacaktı. Gelin görün ki, her zaman olduğu gibi daha mürekkepler kurumadan yasak delindi. Ama nasıl... Bütün günah geçisi basınmış gibi sadece gazetecilere bu uygulama yapıldı. Binbir güçlükle Marsilya’ya gelen gazeteci arkadaşlarımız, bin 500 Euro masraf yaparak sadece işlerini yapmak istedi. Derneklerin, bu seyahatte üstelik bedava takım kafilesinde ne işleri var! Yani tek suçlu Beşiktaş medyası mı? Yıllardır altyapıyla haşır neşirim. Peki dernekler ne işe yarıyor? Bu dernekler kulübe bir katkı sağlayamaz mı? Kafilede dernekten Batur ve arkadaşları, ayrıca Mesut Urgancılar ile yakınları dışında kulübe hiç destekleri olmayan kişiler vardı. Bedavacıların maliyetleri 60-70 bin Euro civarında. Bunların paralarını kim ödedi? Bunları bilmek benim hakkım! Kafam karıştı. Ben de bir genel kurul üyesiyim. Yıllardır kafileyle de gittik, ama hep cebimizden ödedik. Tüm bunlar bir kenara, yöneticilere bir sözüm var. Kendilerine açık mekanda hakaret eden, küfür eden, fiili saldırıda bulunanlar en iyi şekilde ağırlandılar... Medya ne küfür etti, ne de fiili saldırıda bulundu...
Medya doğruları yazdı. Bir de konunun ilginç olan tarafı var ki, hakaretlere maruz kalan yöneticiler aynı uçakta birbirlerine nasıl selam verdiler! Lütfen... Yönetimden hemen bir açıklama bekliyoruz. Çünkü ben yıllardır bu tür şeylerden faydalananların bir yararını görmedim. Üstelik iktidar da değiller. Yeter artık. Şu günlerde Beşiktaş’ın bin liraya ihtiyacı var. Düşün kulübün yakasından. Yoksa Başkan’ın aklında bir şey mi var?
Olağanüstü bi şey!!!

0 YORUM