ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Aah Nusret Bağış Kiper!..

29.10.2007

Farkındaysanız son üç sezondur seyirci tribünden tamamen kaçmış durumda.

Farkındaysanız son üç sezondur seyirci tribünden tamamen kaçmış durumda. Bu konuda takımının en büyük destekçisi olan Beşiktaş taraftarı, stadını doldurmakta. Federasyon hakemleri her ne kadar Siyah-Beyazlılar’a darbe vursa bile, maalesef bazı yaptırımlarıyla da Beşiktaş ailesini çok üzmekte.
Maçın skoru bir kenara, Büyükşehir Belediye daha doğrusu Abdullah hoca, talebelerine dersini o kadar iyi çalıştırmış ki, 1 puanı hakettikleri gibi, 3 puanı kaçırdılar desek yanlış da olmaz. Ancak dünkü maçın saat 16.00’da oynanmasına hiçbir şey demiyorum, olabilir. Ama bu işlerin planlı programlı olması lazım. Aah Nusret Bağış Kiper aah, toprağın bol olsun. Gıyasettin Yılmaz yalnız kaldı ama talimatlar başka yerden geliyor. Dün saat 14.30’a kadar Anadolu Yakası’nda motor hariç Beşiktaş İlçesi’ne girmek yasak. Neden? Avrasya Maratonu... Gavur eziyeti gibiydi. İnsanlar yollarda perişan oldu. Galatasaray maçını gündüz, Fenerbahçe maçını da dün oynatabilirdin. Siz bu maçı, hem de onbinlerce insanın yürüyüş yaptığı, kilit noktası Beşiktaş olmasına rağmen bugüne veriyorsanız, ben de size “yuh be” derim. Bu hep Beşiktaş’a mı olacak.
Maça pek değinmedim. Girilecek bir tarafı da zaten yoktu. İster yorgunluk, ister Liverpool rüyasından hala uyanılmadı deyin... Ne diyorsanız deyin. Beşiktaş’ın her koşulda galip gelmesi gerekirdi. Bana göre bunlar mazeret değildi. Sıkıntının bir diğeri de; diğer rakipleri gibi eyyamcı düdükler çalmayan, adam gibi maç yöneten, kritik noktalarda yol vermeyen bir hakem Oktay Demiray sahada olunca (kendisini kutluyorum) kıpırdayacak hali kalmayan Beşiktaş’ın dün sakalı kesilmişti. Her sakal gür çıkar, bu maçtan da çok ders çıkar.  

0 YORUM