ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

18'inci adam nerede?

22.12.2007

Ali Tandoğan potansiyel suçlu tamam. Ama olanı da vereceksin hocam! Sarı kart vermeye gidiyorsun, Erhan Sönmez olmasa penaltıyı 'es' geçeceksin.

Ali Tandoğan potansiyel suçlu tamam. Ama olanı da vereceksin hocam! Sarı kart vermeye gidiyorsun, Erhan Sönmez olmasa penaltıyı ‘es’ geçeceksin. Adı çıkmış bir kere. Bu gözler ne rüzgârlara penaltı çalındığını gördü. Aferin Sönmez’e...
İstemek çok önemli. İlk yarıdaki görüntü ile Giray Bulak’ın talebeleri daha çok istedi. Ceza sahasında daha çok bulundular. Ertuğrul Sağlam; Bobo-Nobre ile çift forvet oynattı. Ancak ceza sahası içinde bu ikisi de yoktu. Top almak için orta sahaya kadar geldiler. Halbuki santrfor ceza alanı içinde olmalı. Bobo belki Beşiktaş’a geldiğinden beri en etkisiz maçını oynadı. Fakat iki gol birden attı. Nobre Hollandalı Seedorf’a özendi. Ancak gözlüğünün camını temizlemekten pozisyonları süzemedi.
Sağlam, kadro yetersiz diyor. Doğrudur... Ancak Beşiktaş takımı, sahaya 17 kişi çıkmaz. Esame listesi 18 kişiliktir. Göndermeyi düşündüğün Burak, Diatta da kulübede. Gönül isterdi ki, en azından PAF takımından bir oyuncu kulübenin havasını tatsın.
Beşiktaş dün, çok sıkıntılı bir oyundan sonra üç puan aldı. Görünen o ki, biz ne kadar ‘transfer yok’ desek de, galiba gene paralar sokağa atılacak. Maçta bilhassa orta sahada çok top kaybı vardı. Pozisyon açısından kısır olmasının ana sebeplerinden bir tanesi de Serdar ve Tello’nun devamlı orta alanda Cisse’ye yapışık oynaması.
Holosko, Rafael eşleşmesi savunmada bayağı sıkıntılar yaşattı. Toraman ve Kaş ister istemez bu iki oyuncuyu takip etmekten, rakip orta sahasında çok boş alan bıraktılar. Bir üzüntüm de; Beşiktaş’ın attığı ikinci golde Holosko’yu suçlu gören Bulak’ın artık bu oyuncuyu bu saatten sonra Manisa hudutlarına sokmayacağı. Her ne kadar Holosko’ya sahip olsa bile, ya Bulak ya da Holosko gidecek.
NOT: Aferin İbrahim Üzülmez’e. Gençler ona bakarak biraz utansın.

3 YORUM
 • raul1235 22.12.2007 09:38:46
  1

  Nobrenin taktigi gozlugu takan seedorf degil edgar davids.

 • skonya 22.12.2007 15:14:07
  2

  Abi allahaşkına şu Kartal forum ne oldu abi daha bekleleyecezmi yeter artık gelsin şu forum artık, selam.

 • bbyclub 22.12.2007 20:36:26
  3

  Gercekten cok ozur dilerim ama su yazının futbolla alakası yok.Tamamen yazmış olmak için yazılmış.Kendi içinde çelişen ifadeler..Başı sonu belli degil..üstelik te yanlış bilgiler..