ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Şampiyonluk mucize

05.05.2008

Tamam, kulaklar Sivas´taydı da, Sarı-Lacivertli beyinler ve ayaklar da mı oradaydı? Fenerbahçe öylesine kötü başladı ki, anlamak mümkün değil.

Tamam, kulaklar Sivas’taydı da, Sarı-Lacivertli beyinler ve ayaklar da mı oradaydı? Fenerbahçe öylesine kötü başladı ki, anlamak mümkün değil. Pres yapmadan, koşmadan, kendini parçalamadan, kim kazanmış ki? İyi de, Sivas’tan beklenen gol sesi de geldi... Bu, Fenerbahçe’ye doping olur, Gençler’i seyirci baskısıyla boğar diye düşündük... Ama tam tersi oldu, konuk takım öne geçti. Taze kan takıma hareket getirir düşüncesiyle Zico, protestolar altında Ali Bilgin ile Maldonado’yu çıkartıp, Semih-Kazım kozunu oynadı. Brezilyalı hocaya sormak lazım; madem 45 dakika bile tahammül edemeyeceksin, neden Ali-Maldonado ikilisi ile başladın? Sarı-Lacivertli ekibin mehter takımı gibi oynamasının suçlusu, Ali ile Maldonado muydu?
İlk yarının son saniyesinde gelen beraberlik sayısı, Fenerbahçe’yi uyandırınca, tribünleri de umutlandırdı. Gökhan, Uğur, Kazım ve Deivid, kanat organizasyonlarını hatırladı. Semih-Kezman ikilisi, savunmayı sıkıştırdı. Alex, ipleri eline aldı. Fenerbahçe, bilinen tempolu oyununa dönünce, Semih ve Deivid ile skor avantajını da yakaladı.Fenerbahçe, Gençlerbirliği’ni, 2. yarıdaki baskılı futboluyla puansız gönderip, ikinciliği garantiye aldı. Şampiyonluk umudunu ise mucize de olsa, son haftaya taşıdı. Şu gerçeği de görmek gerekiyor; Fenerbahçeli oyuncular, Galatasaray yenilgisinden sonra, psikolojik yönden fazlaca yıpranmış.

0 YORUM