ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Muhteşem

08.11.2007

'Sabrın sonu selamettir' dememiş atalarımız boşu boşuna...

‘Sabrın sonu selamettir’ dememiş atalarımız boşu boşuna... Fenerbahçe kazandı mı gruptan güle oynaya çıkacak. Ama gol için paldür küldür saldırmadı. 28 dakika kontrollü, disiplinli oynayıp sabırla rakibin hata yapmasını bekledi. Ve sonunda muradına erdi Sarı-Lacivertliler... Önce Marcelis kendi kalesine, ardından Semih PSV’yi çökerten golleri attılar. 2-0’dan sonra futbol alanının her yerinde Fenerbahçe vardı.
Pres hep birlikte koydular. Takım savunmasında herkes başrol oyuncusu gibiydi. Yardımlaşma her bölgede eksiksiz uygulandı. Futbol da oynadı, şovunu da yaptı  Fenerbahçe... PSV’nin gol ayakları Farfan ve Lazovıc top göremedi. İlk 45’te ceza alanına bile giremedi Hollanda temsilcisi.
Önemli maçlarda bazı yıldızlar ortaya çıkar, maçı koparır. Fenerbahçe takım halinde yıldızlaştı. ‘Şu futbolcu daha iyiydi’ demek haksızlık olurdu emeğe. Sarı-Lacivertli ekip, 2. yarıda da istediği gibi yönlendirdi oyunu. Zaman zaman tempoyu düşürüp, fizik güçlerini ekonomik kullandılar. Fenerbahçe, PSV’yi muhteşem futboluyla 2-0 yenip, UEFA’ya gitmeyi şimdiden garantilerken, Sarı-Lacivertli tribünleri de unutmamak gerekir. 90 dakika boyunca susmayan Fenerbahçe, taraftarıyla da muhteşemdi.

0 YORUM