ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Maç gitti geldi!

28.10.2011

Simao'nun yan ağlara yapıştırdığı golün ardından, Beşiktaş 4-5 dakika daha Fenerbahçe'ye baskı kurdu, Sonrasında ilk yarının bitimine kadar Sarı-Lacivertliler İnönü'nün hakimiydi.

Fenerbahçe’nin özellikle iki kanadı tam kapasiteyle çalıştı. Ziegler-Mehmet destekli Caner ve Gökhan bindirmelerle Siyah-Beyazlı defansı terlettiler. Gökhan klasik bir bek gibi değil de, sağ ön oyuncusu gibiydi takımın. Caner pozisyon üretmenin yanı sıra ısrarla gol de kovaladı. Alex, Aurelio’nun markajından çıktığında iyi paslarla takımını rakip sahaya taşıdı. Beşiktaş’ın en iyisi kaleci Cenk, Caner’in uzak şutunu köşeden çıkardı. Bienvenu’nün karşısında adeta duvar oldu. Alex’in gol vuruşunda Hilbert kendini siper ederken, Gökhan’ın kafa dokunuşunu Egemen çizgide öldürdü. İlk yarıda top Fenerbahçe’yi istemedi. Şans ise ev sahibinden yanaydı.

Fenerbahçe beraberliği bulana kadar ecel terleri döktü. Simao, Mustafa ve Quaresma’nın pozisyonlarında bu kez şans Fenerbahçe’nin yanındaydı. Takım oyunundan bihaber olan Quaresma ilk olumlu hareketinde Almeida’ya golü attırdı. Mehmet Topuz’un oyundan çıkmasıyla Fenerbahçe sağ taraftaki üstünlüğünü Beşiktaş’a kaptırdı. Özer geri gelmeyi unuttu, Gökhan ise ön tarafta kalınca Fenerbahçe’nin sağında sürekli Beşiktaş rüzgarı esti. O bölgede tek kalan Bekir hayli yıprandı. İlk yarıda Fenerbahçe, ikinci bölümde ise Beşiktaş’ın önemli pozisyonları vardı. Aslında maç iki takım arasında gitti geldi. Fenerbahçe de kazanabilir, Beşiktaş da Sarı-Lacivertliler’in yenilmezlik unvanını silebilirdi. İki devreyi mukayese edersek 90 dakikanın berabere bitmesi normal sonuç.

0 YORUM