ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gerçekleri bilmek lazım

25.07.2008

Merak edip öğrenemiyorsanız, o sizin sorununuz sayın Özdil...

Merak edip öğrenemiyorsanız, o sizin sorununuz sayın Özdil... Aragones basına sadece 15 dakika antrenmanları görüntüleme izni veriyor. Fenerbahçe’yi takip eden gazete ve televizyon ekiplerine, kilometrelerce direksiyon sallayıp Fenerbahçe’yi görmeye gelen gurbetçi taraftarlara bir selamı dahi esirgiyor.
Hazırlık devresi ile ilgili değerlendirme isteklerini reddeden Aragones sadece kulüp televizyonuna konuşuyor, resmi siteye bilgi aktarıyor.
Fenerbahçe’de kamplarda özel röportaj yasak. Yöneticiler demeç vermiyor. İstanbul’da ise röportajlar yönetimin iznine bağlı. Geçen yıl yapılan başvuruların hiçbirine kulüpten olmulu yanıt verilmedi.
Özel bilgilere ulaşmak için, özel röportaj şartlarının olması gerekir. Bu tür koşullarda, ne tür müzik dinlerler, hangi kitabı okurlar, vitamin alırlar mı, yemek kültürleri nedir, antrenman ve oyun sistemleri hangi bilimsel analize dayanır gibi soruların yanıtlarını nasıl toparlayabilirsiniz ki?
Fenerbahçe’yi takip eden medya ordusunun yaşadığı bu garip handikaplar haber ve yorumlarda sık sık okuyucuya duyuruldu. Eğer merak edip, ilgilenseydiniz insanları inciten bir yazıyı köşenize koymazdınız Sayın Özdil.
Fenerbahçe yönetimi, neden röportaj yasağı koyuyor? Aragones niçin medyaya tavır oluyor? Futbolcular gazetecilerle yan yana gelmeye korkuyor. Doğru haberler Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yalanlanıyor. Doğru haber ve yorum yazanlar, kulüpten ihraç ediliyor.
Sayın Yılmaz Özdil, keşke Fenerbahçe yönetimine bunların nedenini sorsaydınız. Ondan sonra köfte haberlerden sıkıldığınızı yazmanız daha etik olmaz mıydı?

3 YORUM
 • fener07 25.07.2008 08:13:57
  1

  siz ve sizin gibiler varken bu karar müthiş derecede doğru Aziz Başkan her zaman en doğru kararı veriyor.

 • fenerbahce_2007 25.07.2008 11:15:41
  2

  aragonesin medyaya fazla röportaj vermemesinin nedeni kesinlikle yanlış anlaşılma korkusudur hatta ülkesindede bunu dile getirdi.

 • limerick fb 25.07.2008 16:58:32
  3

  biz kendi haberlerimizi kendi sitemizden ogreniyoruz gerek yok baska yerden duymaya siz gs nin haberlerini yapin onlar daha hevesli tv ye cikmaya bayrak nobeti falan belki yeni saatlerini gosterirler tvlere