ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Galibiyet kaçtı

24.10.2007

Deplasmanda PSV gibi bir takıma ilk yarıda pozisyon vermiyor, buna karşılık rakip kalede gol fırsatı yakalıyorsan, skor avantajını da elde etmen gerekir.

Deplasmanda PSV gibi bir takıma ilk yarıda pozisyon vermiyor, buna karşılık rakip kalede gol fırsatı yakalıyorsan, skor avantajını da elde etmen gerekir. Ne yazık ki Fenerbahçe bunu başaramadı. Oysa, orta alanı iyi kontrol ettiler. Savunmada hatasız kapandılar. Sağ tarafta Gökhan, sol tarafta Roberto Carlos defans ve ofansta üst düzey performans sergiledi.
Top daha çok Fenerbahçe’de kaldı. Sarı-Lacivertliler’in ilk bölümde tek eksiği goldü. Şayet Deivid arkada kalmayıp, Semih’e destek verseydi, belki de Fenerbahçe ilk yarıyı önde tamamlardı.
Alex’in çok erken sakatlanması Fenerbahçe’nin şansızlığıydı.
Seyirci baskısı, PSV’li oyuncuların gereksiz itirazlarına rağmen doğru düdükler çalan maçın hakemi, Deivid’e gösterdiği kırmızı kartla yönetimine gölge düşürdü.
Çünkü Deivid, saha ışı kalacak bir hamle de bulunmamıştı. Fenerbahçe, Alex olmadan ve on kişi kalmasına rağmen disiplini elden bırakmadı, geri çekilmeyip rakibini önde karşıladı, zaman zaman golü de düşündü.
Koeman’ın galibiyet için yaptığı Kovermans ve Aissati hamleleri de Fenerbahçe’yi bozamadı. PSV cılız ataklar yaparken, tehlikeli ataklar Fenerbahçe’den geldi. Fenerbahçe Eindhoven’de galibiyeti kaçırdı. 3 puan, İnter ile el ele gruptan çıkmanın garantisi olurdu.
Sarı-Lacivertliler Avrupa arenasındaki yükselişini PSV karşısında da gösterirken, taraftarını da Şampiyonlar Ligi için bir kez daha umutlandırdı.

0 YORUM