ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Beklenen patlama

21.10.2007

Haftalardır Fenerbahçe'den patlama bekleniyordu, piyango Konyaspor'a çıktı.

Haftalardır Fenerbahçe’den patlama bekleniyordu, piyango Konyaspor’a çıktı. Düne kadar Süper Lig’de futbol fakiri olarak eleştirdiğimiz Sarı-Lacivertliler, kadro yapısı ve düşünce olarak farklıydı Konyaspor karşısında.
Deivid’in dışında herkes dikine oynadı. Çabuk ayağa paslarla rakibin toparlanmasına fırsat vermediler. Yasin ile Gökhan yıllardır bu takımda oynamış gibi rahattı. Gökhan sağ çizgide sürekli bal üreten arı gibiydi. İyi ortalar kesti, yerinde hamlelerle defansını da kapattı.
Yasin, Edu ile çok uyumlu gözükürken, kademe hatası yapmadı. Alex adam eksiltti, araya attığı paslarla arkadaşlarını pozisyona soktu. Semih sürekli pres yaparken, top saklamada da ustaydı. İkiye birlerden hep galip çıktı.
Carlos, Fenerbahçe’de ikinci baharını yaşıyor. Özellikle de ikinci yarıda hareketleriyle tribünleri ayağa kaldırdı. Her mücadelede Aurelio’nun ayağı vardı. Savunmaya rakip kalede başlayan Fenerbahçe, kenarları sıkça kullandı. Bilinçli ve göze hoş gelen hücum girişimleriyle farkı açmak için oynadı. Tribünler bu sezon sinir krizi geçirmeden bir lig maçı izlerken, futbola ve gole doydular. Konyaspor erken gol buldu, ama Fenerbahçe’nin baskılı oyunu karşısında fazla tutunamayarak farklı yenilgiye razı oldu.

0 YORUM