ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Anlamak üzerine

26.12.2007

Evet, Fenerbahçe'nin kurumsallaşma hareketine darbe vuruluyor. Ama bunu ne ben, ne de gazetem FANATİK yapıyor.

Evet, Fenerbahçe’nin kurumsallaşma hareketine darbe vuruluyor. Ama bunu ne ben, ne de gazetem FANATİK yapıyor. Bizzat Sarı-Lacivertli kulübün içinden kaynaklanıyor. Doğru habere yalanlama metni hazırlayanlar, demagojiyi her fırsatta kullanarak bunu yapıyorlar.
Coach Zafer Kalaycıoğlu’nun ödeme konusunda Finans Müdürü Tamer Yelkovan ile tartışmadığı resmi siteden açıklandı. Mesele çok basit. O zaman, 3-4 aydır bekletilen peşinatların banka hesaplarına yattığını gösteren dekontlar, Fenerbahçe’nin muhasebe kayıtlarındadır. Bu belgeler resmi siteden yayımlanır, meselede gün ışığına çıkar.
Fenerbahçe’nin resmi sitesinde, benim okuduğumu anlamadığım yazıldı. Ben de, metni kaleme alanlar için aynı düşüncedeyim. Ne yazık ki yazdıklarımı anlayamamışlar.
26 yıldır Fenerbahçe camiasıyla birlikteyim. Doğru olmadığına inandığım haberi asla gazeteme vermem. Bunu, hem Fenerbahçe yönetiminde yer alanlar hem de camia çok iyi bilir.
Bu saatten sonra kimse bana bu duruşumdan geri adım attıramaz. Aslında bayan basketbol takımı oyuncularını TV’de konuşturmak, haberin doğruluğunun tescilidir. Ama senaryo eksik kalmış. Amatör şubeler direktörü Mahmut Uslu, Coach Zafer Kalaycıoğlu ve Finans Müdürü Tamer Yelkovan da ekrana çıkartılmalıydı. Fenerbahçe’yi suni gündem yaratarak kimse karıştıramaz. Ben, böyle bir şey hatırlamıyorum. Ayrıca bunu yapmaya çalışan, çölde bir kum tanesi gibi kalır.
Bir şubenin peşinat sorunu yaşaması, devede kulaktır Fenerbahçe için. Her kurum maddi çark dönerken, yoğunluktan bazı aksamalar yaşayabilir. Hatta unutkanlık dahi olabilir. (Zaten Tamer Yelkovan da, Zafer Kalaycıoğlu ile diyaloğunda yoğunluktan ödemeyi unuttuğunu söylemiş)
İşte bu noktada kurumsal yapının önemi ortaya çıkar.
Okuduğunu tam özümsemeden konu hakkında yorum yapmak, ahkam kesmekten başka bir şey değildir. Ben yorumumun son paragrafında, kombine bilet sorusu yönelttim. Hani banka dekontlarıyla belgelenen ve yetkili kişilere gönderilen bilet vurgununu.
Okuduğunu an-la-yan-lar-dan cevap bekliyorum.

4 YORUM
 • isyan81 26.12.2007 15:28:20
  1

  SİZ HEP DOĞRUSUNUZ ZATEN!ZATEN KİMSE SİZE GERİ ADIM ATTIRAMAZ.BU EDEBİYATLAR 20 SENEDİR ARTIK İYİCE ESKİDİ;ARTIK BAŞKA EDEBİYATLAR GELİŞTİRİN!

 • isyan81 26.12.2007 15:28:34
  2

  SİZ HEP DOĞRUSUNUZ ZATEN!ZATEN KİMSE SİZE GERİ ADIM ATTIRAMAZ.BU EDEBİYATLAR 20 SENEDİR ARTIK İYİCE ESKİDİ;ARTIK BAŞKA EDEBİYATLAR GELİŞTİRİN!

 • isyan81 26.12.2007 15:28:39
  3

  SİZ HEP DOĞRUSUNUZ ZATEN!ZATEN KİMSE SİZE GERİ ADIM ATTIRAMAZ.BU EDEBİYATLAR 20 SENEDİR ARTIK İYİCE ESKİDİ;ARTIK BAŞKA EDEBİYATLAR GELİŞTİRİN!

 • gncfbs 26.12.2007 22:30:27
  4

  fb hep elestırı konusu olmustur cephe alınmıstır son yıllarda fb ye bunun nedenını anlamk mumkun olmuyor turkıyeyı ılerıye goturmeyı hedefleyen takımlar var bır kercıyes bır sıvas ancak bunların basında fb tarafsız olmakgerekırse bunu kaldıramıyorlr