ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Aksi ispatlanmazsa!

29.12.2007

Ne FANATİK Gazetesi'nin, ne de benim gündem yaratmak amacıyla doğru olmayan bir habere çanak tutmaya ihtiyacı vardır.

Ne FANATİK Gazetesi’nin, ne de benim gündem yaratmak amacıyla doğru olmayan bir habere çanak tutmaya ihtiyacı vardır. Sporda gündemi belirleyen FANATİK Gazetesi, doğru haberciliği ilke edinmiş sağlam bir temelin üzerine kurulmuştur.
Kamuoyunu gerçeklerle yüz yüze bırakma amacından da asla sapmayan saygın bir müessesedir FANATİK.
Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesine göre, Bayan Basketbol Takımı Coach’u Zafer Kalaycıoğlu, Finans Müdürü Tamer Yelkovan ile görüşmüş, ancak ileriye dönük ödemeleri konu etmişler. Türkçe’de güzel bir deyim vardır, “Çevir kazı yanmasın.” bence görünen manzara bu. Ya da ben yine okuduğumu anlamadım galiba! Neymiş efendim, Fenerbahçe ciddi bir kurummuş da, dekontlar siteye konmazmış. Sanki Fenerbahçe için gayri ciddi diye yazan oldu. Ödeme dekontları belgeyse, neden gerçeklerin ortaya çıkmasında kullanılmadı! Yanlış haberi deşifre etmek için, bundan daha iyi fırsat mı olur? Başkasını karalayarak açığı kapatma tavrı, bence hiç de etik değil. Şundan hiç kuşkunuz olmasın; eğer biri çıkıp, “Yalçın Türk’ün 3-4 aydır maaşı ödenmiyor” iddiasında bulunsa, muhasebe çekinmeden belgeleri ortaya koyar. Aksi durumda, kamuoyu iddianın doğru olduğuna inanır. Ayrıca 20 yıldır Doğan Grubu’nda çalışıyorum. Bırakın ay, gün ve haftayı bugüne kadar ödeme konusunda 1 saat bile gecikme yaşamadım. Mesele artık sakız gibi oldu. Kişisel sorunmuş gibi algılanmasını istemediğim için, son kez yazıyorum. Ama yine sataşma olursa, uygarca cevap hakkımı kullanırım.
Kombine biletlerden haksız kazanç sağlama eylemi, basit bir saptamayla geçiştirilemez. Tarihin kurtuluş savaşı sayfalarında yer alan asırlık Fenerbahçe Kulübü’nün maç biletlerinden havadan para kazanmak, nasıl dernek arası çekişme olur? Fenerbahçe için fedakarlıktan kaçınmayan yığınla insanın, bu konuda büyük rahatsızlık duyduğunu biliyorum. Yapanlardan hesap sorulması gerekirken, dernekler arası çekişme kılıfı giydirmek kimseyi tatmin etmedi.

6 YORUM
 • bahtiyarmesut 29.12.2007 07:25:03
  1

  bir şeyi iddia ediyorsanız kanıtınıda koymak zorundasınız günlerdir karşılıklı kamuyu oyalıyorsunuz ama dediklerinizin tek kanıtı yok oysa sporcular tek tek çıkıp alacağımız yok dedi kaldıki yattara örnekleri varken bu olay çokmu önemli acaba?

 • bahtiyarmesut 29.12.2007 07:30:53
  2

  şimdi sizin hesabınıza göre biletikx ten bilet alan bir kişi bnileti karaborsada satarsa biletix karavorsacı olmuş oluyor.kulübün derneklere sattığı biletlerin dernekçe fahiş fiyatla satılmasının fb.nin şanlı tarihi ile ilgisini açıklarmısınız.

 • sarı1907 29.12.2007 08:53:11
  3

  zorunuza gidiyo dimi fener iyi olunca haber çıkmıyo mecburen başka konulara yönelmek lazım.uğraşmayın sizi ezeriz.

 • mucahit412 29.12.2007 09:08:25
  4

  Bayan Basketbol takımı aylardır yenilmiyor.Ancak;Para almadıkları iddia edilyor. Bence mantıklı değil...

 • ahicivan 29.12.2007 15:46:23
  5

  İddia sizden çıktığına göre, ispatlayacak olan siz değil misiniz sayın Türk?

 • isyan81 29.12.2007 16:58:03
  6

  SİZ MEDYA MENSUPLARI GERÇEKTEN ETİK,AHLAK GİBİ KAVRAMLARIN MANASINI BİLİYOR MUSUNUZ?BIRAKIN BU CART CURT EDEBİYATLARIYLA TARAF EDİNME UYANIKLIĞINI!Bİ ÜLKENİN SİZLER GİBİ MEDYA MENSUPLARI,SANATÇILARI OLDUKTAN SONRA O ÜLKENİN AMERİKA,FRANSA,YUNANİSTAN,