ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Utanmayın Hakan bu!

31.08.2007

Ali Sami Yen'de Re ile Ra nihayet aylar sonra dudaklarda buluştu.

Ali Sami Yen’de Re ile Ra nihayet aylar sonra dudaklarda buluştu. Seyirci geldi hoşgeldi, heyecan keyif geldi! Futbolda baş aktörlerin onlar olduğunu bir kez daha anladık. Kramponlara gelince; taraftar motivasyonunu da arkalarına alınca, şov yapmaları dün akşam kaçınılmazdı, öyle de oldu.
Galatasaray’da taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Arda cezalı, Hasan var. Ama bu sefer gerçekten var. Ayağında fazla top tutmayan, servis yapan, hatta pres ve gerekirse defans yapan bir Hasan vardı sahada. Bravo Hasan, sen busun.
Ayhan, seni hiç yazmıyorum. Dopingli misin kardeşim, bu ne ciğer? Kalli’nin kitabında küçümseme yok, aşıyı iyi yapmış. Laubalilik sıfır. Hırvatlar’ın sert futbolundan bile kaçan yok. Hepsi birer Aslan... Ama iki kişi var ki, övgüleri diğerlerinden daha fazla, bir anlamda ‘KDV’siyle hak ediyor. Tahmin ettiğiniz gibi, ilkinin ismi Lincoln... Sana tek bir cümleyle seslenmek istiyorum: Aldığın para Cent’ine kadar helal olsun. Diğeri ise, bunca senedir ne yapsa bazı arkadaşlara yaranamayan, bana göre dünkü maçın baş kahramanlarından Hakan ½ükür.
Attığın gol ve sahadaki mücadelen birilerini utandırmıştır. Gerçi hiç zannetmiyorum... Devir, kıvırma devri. Sana da helal olsun golcü.
Galatasaray, Zafer Bayramı’nda hiç de küçümsenmeyek bir başarıya imza attı. ½imdi grup maçlarına ‘bir engel’ kaldı. Güzellikleri alkışlayın, yakışanı bu.

0 YORUM