Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

28 Haziran 2017 Çarşamba
Utanmayın Hakan bu!

Ali Sami Yen'de Re ile Ra nihayet aylar sonra dudaklarda buluştu.

31 Ağustos 2007, Cuma Yorum Yaz
A+ A-

Ali Sami Yen’de Re ile Ra nihayet aylar sonra dudaklarda buluştu. Seyirci geldi hoşgeldi, heyecan keyif geldi! Futbolda baş aktörlerin onlar olduğunu bir kez daha anladık. Kramponlara gelince; taraftar motivasyonunu da arkalarına alınca, şov yapmaları dün akşam kaçınılmazdı, öyle de oldu.
Galatasaray’da taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Arda cezalı, Hasan var. Ama bu sefer gerçekten var. Ayağında fazla top tutmayan, servis yapan, hatta pres ve gerekirse defans yapan bir Hasan vardı sahada. Bravo Hasan, sen busun.
Ayhan, seni hiç yazmıyorum. Dopingli misin kardeşim, bu ne ciğer? Kalli’nin kitabında küçümseme yok, aşıyı iyi yapmış. Laubalilik sıfır. Hırvatlar’ın sert futbolundan bile kaçan yok. Hepsi birer Aslan... Ama iki kişi var ki, övgüleri diğerlerinden daha fazla, bir anlamda ‘KDV’siyle hak ediyor. Tahmin ettiğiniz gibi, ilkinin ismi Lincoln... Sana tek bir cümleyle seslenmek istiyorum: Aldığın para Cent’ine kadar helal olsun. Diğeri ise, bunca senedir ne yapsa bazı arkadaşlara yaranamayan, bana göre dünkü maçın baş kahramanlarından Hakan ½ükür.
Attığın gol ve sahadaki mücadelen birilerini utandırmıştır. Gerçi hiç zannetmiyorum... Devir, kıvırma devri. Sana da helal olsun golcü.
Galatasaray, Zafer Bayramı’nda hiç de küçümsenmeyek bir başarıya imza attı. ½imdi grup maçlarına ‘bir engel’ kaldı. Güzellikleri alkışlayın, yakışanı bu.