ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Tehlikenin farkındalar!

04.10.2008

Şu Galatasaray garip takım, ne yapsa kabahat, ülkemize ne fayda sağlasa suç.

Şu Galatasaray garip takım, ne yapsa kabahat, ülkemize ne fayda sağlasa suç. Hele iki büyük rakibiyle kıyaslanırsa ortaya çıkan sonuç tam trajikomik, yok yok ‘dram’ desek daha doğru.
UEFA yolunda gruplara kalması yine birilerine yanlış geldi. Evet, göze hoş gelmeyen futbolu hepimizi rahatsız etmiş olabilir. Ama araç değil amaca hizmet etmesi, takımda 12 brüt, 10 net sakat varken hem de hedefinden şaşmaması küçümsenecek bir olay mı? Soruyorum size, aynı durum başka bir takımda yaşansa, değil Avrupa arenasında olmak iç hatlarda nal toplamamaları mümkün mü?
Bakın Fenerbahçe’ye, kaynıyor adeta. Taraftar ikiye bölünmüş, Aragones’i tartışmayan yok. Şampiyonlar Ligi ve Turkcell Süper Lig’deki tablo ortada. Emre Belözoğlu’nun ağzında, adeta yönetici edasında gündemi değiştirmek ve başarısızlığı kamufle etmek için sürekli Galatasaray var.
Geçelim Beşiktaş’a, Avrupa’ya erken veda ettiler. Aragones gibi Ertuğrul Sağlam da diken üzerinde... Bu yakada da durum farklı değil. Yanlışları başkalarının üzerine atarak taraftarı uyutmak. Kadıköy yakasıvari kamufle şekli.
Çok değil, iki hafta önce Gaziantep maçında Nobre’nin rakibine bariz faulüyle öne geçiş, ilki uyduruk, ikincisi harbi bir sarı kart, Panchce dışarı, Antep 10 kişi. Amacım kurumuş tezeklere su serpmek değil, ama sen Beşiktaş olarak Galatasaray’ın Konya maçında ofsayt golünü üç gün sütunlara taşıtırsan, senin de hakem ikramıyla aldığın maçı hatırlatırlar.
Evet, Konya maçında hakemin hatalarını biz de yazdık. Ama kimseyi örneklemeden. Sen ilk önce takımına bakacaksın. Yanlışı yanlışla süpüremezsin, sadece kendini kandırırsın. Sonuç; UEFA’da yoksun işte. Ayrıca kimse öküz altına girmesin, Beşiktaş’ın Kapıkule’den Avrupa’ya köprü kurmasını en çok isteyenlerden biriyim.
Sonuçta gördüğünüz gibi her iki büyüğün de yöntemi aynı; vurun Galatasaray’a... Onlar da farkındalar tehlikenin. Üstelik bunlar daha fragman. Görün Galatasaray vites yükseltikçe daha neler yaşayacağız. Ligimizin erken bitmesini istemeyen, heyecanın sonuna kadar giderek izleyenlerin televizyon başından kalkmamaları için daha kimler sahne alacak, kimler... Bir eleştirim de Bellinzona maçında Ali Sami Yen’i dolduran taraftara, sağınıza, solunuza bakmadan ıslıklarınızı esirgemiyorsunuz. Yazık, ya başkaları gibi olsanız... Eyvah!

9 YORUM
 • petek343434 4.10.2008 04:54:33
  1

  8taslılar antepte kendi lehine hata olur susar f7liler belediye macında hakemle kazanır sivas macında yenildigi icin unutuldu kazım 2 kere kırmızı gorurdu lugono adamı dusuruyuor kırmızı vercegine ofsayt veriyo halbuki top kendi adamından gidiyor

 • fblitom 4.10.2008 09:11:41
  2

  GS MAHALLE TAKIMI AYARINDAKİ BİR TAKIMLA OYNAYIP GRUPLARA KALDIYSA BU KADAR MI ÇOK İŞLERİ BAŞARMIŞ OLUYOR ACABA SİZE GÖRE.NE KADAR DA ABARTIYORSUNUZ.GRUPLARDA NE YAPABİLECEĞİNİZİ HERKES GÖRECEK.

 • deligiresunlu 4.10.2008 09:40:15
  3

  BUNU TÜM YÜREĞİMLE SÖYLÜYORUMKİ SONUNA KADAR HAKLISIN AMA KİMSE MERAK ETMESİN GALATASARAY TARAFTARI BUNLARIN FARKINDADIR VE SONUNA KADAR NE OLURSA OLSUN TAKIMIMIZIN YANINDAYIZ ARAMIZDA ARASIRA YANLIŞA DÜŞEN KARDEŞLERİMİZ OLSADA

 • 333333 4.10.2008 14:29:20
  4

  sakatlardan bahsediyor fb ye gelince sakatlarından bahsetmeyip bambaşka şeyler yazıyorsunuz. FB asla gs ismini ağzına almaz kabahati biz kendi içimizde arıyoruz diğer 17 takım ise FB ile yaşıyor sadece. siz bile yazınızda kendinizi FB ile kıyaslıyors

 • deligiresunlu 4.10.2008 15:34:57
  5

  herkes haddini bilecek o kadar

 • msonmez44@hotmail.com 4.10.2008 16:13:35
  6

  Hakemler konusunda konuşana bak.GS.ya mübah.BJK ya günah.Şükürki BJK nın haram kazanılmış ne şamp.nede maçı var.GS.yın düzgün kazandığı bir maçı varmı.

 • petek343434 4.10.2008 16:26:57
  7

  evet 100. yılınızda olmadı ole bise kharkiv sizi hakemlerle yendi yoksa 1 gol bile yemzdiniz antep macını hakem sayesinde yenmedniz antalyayoda ole konyaya haksız penaltı atanda bendim bırakın bu ayakları 8taslılar utanmadan gelip konusyolar bide:)

 • under_ground 4.10.2008 18:06:06
  8

  tmm biz mahalle takımıyla oynayıp tur atladık inkar eden yoq peki f7 dünyanın en büyük takımlarını yenip mi tur atladı =) biri MTK biri PARTİZAN güldürmeyin benii allah aşkınaa komik olmayın burda yazılanlar ağarınıza gitti o yüsdn böle sataşıyosunuz

 • rukutekachi 4.10.2008 22:28:52
  9

  gs de yaz döneminde sakatlık yaşamayan bi kaleci bi meira bi de baros var sanıyosam.adamlar tam iyileşmeden maça çıkıyolar haliyle formsuzluk ve yeniden sakatlanma riski çok fazla.kadro zengin ve kaliteli bir ay daha idare edersek bizi kimse tutamaz.