ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Skibbe'ye telgraf!

21.12.2008

Bütün bir hafta, “Galatasaray, Beşiktaş´ın önünde favori” masallarıyla geçti.

Bütün bir hafta, “Galatasaray, Beşiktaş’ın önünde favori” masallarıyla geçti. Tehlikeli, tuzak kokan bir taktik. Eyvallah, Florya’da arkadaşlar istim üzerinde. Başta Lincoln olmak üzere, keyfe keyif katıyorlar. Hele Mehmet Topal ve Barış ikilisi öyle bir toparladılar ki, değmeyin keyiflerine. Derbiyi de bu saydığımız 3 isim çözecek. Tabii bunun yanında Skibbe’nin de farkı belli olacak.
Tahminim; Lincoln destekli tek santrfor, 5’li ve artabilir bir kalabalık orta alan, kısaca açılımı; korku dağları bekler! Halbuki rakibin, senden daha çok çekiniyor. Mustafa hocanın motivasyon çerçeveli kelimelerinden etkilenmeden, koy Ümit Karan’ı ya da Nonda’yı, Baros’un yanına; seyret cümbüşü! Benfica maçını hatırla. Hem Galatasaray hem de sen ipten dönmüştün. Biz ne desek boş; biliyorum, tersi olacak. Hatta Mehmet Güven’i bile monte etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Sonrası? Kadıköy’ün fotokopisi, bu sefer Siyah-Beyaz!
Korkmayacaksın Herr Skibbe! Fikstür avantajını düşünüp, 1 puan hesaplayarak, yılbaşı hediyesi olarak görmeyeceksin. Haa, günü kurtarmayıp, ucuz hesap yapmazsanız, hem oturmuş takımı bozmaz hem de kendinizi en az yarım sezon daha garanti edersiniz.
Bir sorun da, maçın smokinli adamı... Geçen sezon Fenerbahçe maçının ezikliğini hissederse hoş olmaz. Gerçi hiçbir hatası yoktu. Ama medyamız malum. Birilerinin dokunulmazlığı var. Geçen cuma akşamı, daha da ispatlandı bu tespitimiz. Cüneyt Çakır ve özellikle yardımcı hakemler gördüklerini çalsınlar, yeter.
Evet, olmak veya olmamak... Bütün her şey Skibbe’ye bağlı. Göreceğiz; stajyer mi, yoksa gerçek bir beyin mi? Haydi bakalım, er meydanına... Ama ne olursa olsun, her iki takım için de geçerli; elle, bilekle değil, yürekle, alınlarının akıyla!... İki takıma da bu yakışır. Malum, Kadıköy’de aynı senaryodan geçtiler.
Başka sözüm yok...

2 YORUM
  • fby6-0 21.12.2008 14:32:43
    1

    SERVETİN VE BAROSUN ELLERİ UNUTULMADI

  • goktan70 21.12.2008 23:29:33
    2

    skıbbe nın cıft forvet oynaması gerektıgını soylemıstınız ama gordukkı ne nonda yerıne sabrı sag kanatta oynasaydı ve onunde barıs oynasaydı sagdan yedıgımız ataklar olmamıs olurdu ve besıktasın toplam pozısyonu sadece bırkac tane olurdu