ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Skandal!

07.06.2008

Emre Belözoğlu artık Fenerbahçeli ve her eve lazım transfer.

Emre Belözoğlu artık Fenerbahçeli ve her eve lazım transfer. Ama  aklım başka yere takıldı benim. Yaklaşık 3 sene önce Galatasaray borç batağındaydı ve Adnan Polat’ın önderliğinde yardım kampanyası başlatılmıştı. Bir çok Galatasaray seveni yardımlarda bulundu. Bunların arasında Emre Belözoğlu ismi vardı. 50 bin dolar Fenerbahçe’nin yeni transferinden gelmişti. Peki şimdi ne olacak? Dün dündür bugün de bugündür mü denilenecek? Sanmıyorum bildiğimiz Adnan Polat böyle bir olaya izin vermeyecektir. Alınan para derhal geri verilmelidir. Bir de ikinci şıkkı düşünelim. Oldu da Galatasaray olaya seyirci kaldı. O zaman da taraftar kendi aralarında örgütlenmeli, herkes elini taşın altına sokmalıdır. Galatasaray her kulübün olduğu gibi onurlu insanların yeridir. Hiçbir çirkinliği kaldıramaz.  Neden ikinci şıkkı düşündüm hemen açıklayalım. Adnan Polat Başkan olduktan sonra öncelikle Galatasaray Liseli olanlara karşı değişik davramaya başladı. Kulübün içinde adeta bir yaprak dökümü yaşanıyor. Mete Razlıklı, Mustafa Turgun ilk isimler. Sırada iki yıldır takımı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak Avrupa dördüncüsü olan takımın coachı Murat Özyer ve diğerleri var. Bu isimlerin ortak özelliği Galatasaray Liseli ve Özhan Canaydın’a yakın kişiler. Evet harekattan  nasibini alan sadece bu arkadaşlar değil. GSYİAD açalım Galatasaraylı işadamları derneğiyle Adnan Başkan arasında da soğuk rüzgârlar esiyor. Derneğin önemli yerlerinde görev yapan kişilerin ortak düşünceleri şu “Adnan Bey seçilene kadar bize karşı sıcaklığı ne kadar fazlaysa şimdi o kadar soğuk”. Artı basın... Sadece iki gazeteyi seçip diğerlerine dirsek göstermek hiç yakışmıyor. Bize kongreden önce iki haftada da bir bilgi amaçlı toplanacağımız adına söz vermiştiniz. Şimdi telefonlarımızı açmıyorsunuz. Bu değişikliğin sebebini sizi tanıyan biri olarak gerçekten çok merak ediyorum. Adnan Sezgin de olmasa vay halimize!
Emre’den Adnan Polat’a geçtik. Biraz içimizi döktük, biraz rahatladık. Eee her zaman şak şak olmaz, hele ortada gerçekler ve skandala giden olaylar varsa.

1 YORUM
  • leyas 7.06.2008 11:39:19
    1

    emre tam bir profesyonel. bence iyi yapti.. Onun karakterindeki kisilerin galatasaray'da zaten isi yok.. Bize ruh lazim RUH!!!