ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Şimdi oldu...

30.11.2007

Maçın telafisi yok, affıda. UEFA'da dün akşama kadar saçma sapan skorlara imza atan Galatasaray, Atina deplasmanında. 2.5 puan bile yetmiyor, hedef mutlak 3 puan.

Maçın telafisi yok, affıda. UEFA’da dün akşama kadar saçma sapan skorlara imza atan Galatasaray, Atina deplasmanında. 2.5 puan bile yetmiyor, hedef mutlak 3 puan.
Kadro değişik görünüyor gözümüze. Arkadaşları çok yakından tanıyoruz da, hiç o sokaklarda karşılaşmadığımız için biraz  garibimize gidiyor. Mesela Linderoth, Barış’ın yokluğunda sağ tarafta. Yerini yadırgaması hadi bir nebze. Ama arkasında oynayan Uğur’un da kimyasını bozdu.
Bu kulvarda yolunu kaybeden takımımız, nedense sola hiç müraacat etmedi. Bu sayede Volkan ve Hasan Şaş, koskoca bir devreyi arkadaşlarını izleyerek geçirdiler. Lincoln yine bildiğiniz gibi olunca, Arda orta sahayı toparlamaya çalıştı. Bu kez de Serkan yalnızları oynadı. Böyle gitmezdi. Neyse ki Kalli inadından vazgeçti, yanında oturttuğu üç forvetten Hakan’ı sahaya sürdü. Böylece herkes alıştığı arabayı sürmeye başladı. Başta Hasan ve Arda rahatladı. Lincoln titredi, biraz olsun kendine geldi. Ayrıca şunu da ekleyelim; bunun nefis bir gol atmasına rağmen Hakan’la ilgisi yok. Galatasaray çift santrfor oynar, iki kere iki dört. İsimler çok önemli değil, sistem başrolde. Tahmin edersiniz ki, yazımdaki güzel sözler peş peşe gelince, Galatasaray’da güzelleşmeye başladı. Haftalardır herkese ve her şeye rağmen yine mükemmele kucak açtı.
Hepsine artı, Serkan’a tebrikler. Böyle bir galibiyet gerekiyordu. Üzerinizdeki kara bulutları dağıttınız. Biz, Galatasaray’ın yine eski günlerini yaşayacağını biliyoruz. Her şey buna bağlıydı. Hayırlı olsun...

0 YORUM