Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Haziran 2017 Perşembe
Seninle her şeye varım ben

Klasik bir başlangıç yapalım ve '9 puan değerinde bir maç' diyelim...

17 Eylül 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Klasik bir başlangıç yapalım ve ‘9 puan değerinde bir maç’ diyelim... Evet rakiplerin har vurup harman savurmasının keyfi, Konyaspor önünde alınacak galibiyetten geçiyordu.
Nonda ve Carrusca aşısı, penaltıdan gelen erken gol, Sabin’in yaptığı amatörlük sonucu filmin adı erken belli oldu.
Nonda’n varsa, derdin yok... Bu transfer bir harika. Asla golleri sıraladığımdan yazmıyorum. Türk futbolcusunun en büyük hastalığı Nonda’da neredeyse sıfır. Kısaca doğru zamanda, doğru yerde bulunduğu için görüntü 90 dakika pozitif. Umarım örneklere vesile olur.
Aslında Kalli dün akşam riskli bir onbir çıkartmıştı sahaya. Ayhan’ın oyunda olmaması, Lincoln ile Linderoth’un arasındaki hattın şebekesini yıkmıştı adeta. Evsahibi zaman zaman orta sahada sıkıntılar yaşadı. Barış’ın arzulu, Carrusca’nın iyi niyetli oyunu sıkıntıların büyümesini engelledi. Ama Sion’da Ayhan’sız olmaz... Unutmadan bir tebrik de Hasan Şaş’ın son dakikalardaki futbol şovuna.
Sessiz gece 6 golle geçildi. Yalnız dün gece duygusal anlar da yaşandı. Ali Sami Yen’de her zaman kolonlardan gelen Kayahan’ın ‘Seninle her şeye varım ben’ şarkısı bir başka geliyordu kulaklara. Nedeni ise Özhan abinin en sevdiği şarkı olması. Ne sıkıntılar çektin, neler katettin Sayın Başkan... Sen her türlü sıkıntıları atlatırsın. Bu takım senin eserin, ne kadar gurur duysan, azdır.