Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

27 Haziran 2017 Salı
Rekor ve Servet!

Artık Galatasaray için her maç zor, rakibinin gücü bir yere kadar.

03 Eylül 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Artık Galatasaray için her maç zor, rakibinin gücü bir yere kadar. Diğer nedenleri düşünürsek, eyvah eyvah... Heyecan ve stres diz boyu. Koltuk, yenilmezlik ve ağlarında gol görmeyiş, kramponlara pranga vurmaya yetiyor. Kim ne derse desin, bu sebepler futbolcuları etkiler. Etkiledi de. İşte dün geceki maç bu korkularla ve Manisa taraftarının haklı protestolarıyla başladı.
Holosko ve Servet A.Ş, filelerde golle tanışma. Soğuk duş. Cim Bom’da sigorta attı. Vallahi bir takımda Servet varsa, trafo bile patlar. Günü gününe uymayan bu kardeşe bir şey diyemiyorum. Kalli ve Fathi Terim’in göz bebeği olan bu arkadaş, on sekiz içinde sürekli sek sek oynarsa, bu işin içinde bir yanlış var demektir. “Neden bu ısrar? ismail konu mankeni mi?” Neyse ki konuk ekibin ya da Servet’in imdadına hakem bey yetişti. iki penaltı pozisyonunu es geçti. Sonra uydurma bir karar verdi. Anlayana aşk olsun!
Kalli’nin oynatmaya çalıştığı tempolu futbola ayak uyduramayanlar, en büyük yara. Bu yara geçen maçta görülmüştü. Ama dün gece kanadıkça kanadı. Başta Volkan ve Sabri’yi uyarmak istiyorum. “Aklınız nerede?” Lincoln’ü anlayan bir tek Ayhan görünüyor. Diğerleri onu pek çözememiş gibi geldi bana. Linderoth hariç. Onların futbol dili aynı. Galatasaray adına güzellik arıyorsak, “Hakan’ın rekoru” derim. italyanlar’ın bombacısı, bizim golcümüz adını bir kez daha futbol satırlarına yazdırdı. Tebrik ederim şükür, sen her şeye layıksın. Nihayet stres bitti. Puan kayıbı, yenilen gol. Bundan sonrası hayırlısı...