ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Rekor ve Servet!

03.09.2007

Artık Galatasaray için her maç zor, rakibinin gücü bir yere kadar.

Artık Galatasaray için her maç zor, rakibinin gücü bir yere kadar. Diğer nedenleri düşünürsek, eyvah eyvah... Heyecan ve stres diz boyu. Koltuk, yenilmezlik ve ağlarında gol görmeyiş, kramponlara pranga vurmaya yetiyor. Kim ne derse desin, bu sebepler futbolcuları etkiler. Etkiledi de. İşte dün geceki maç bu korkularla ve Manisa taraftarının haklı protestolarıyla başladı.
Holosko ve Servet A.Ş, filelerde golle tanışma. Soğuk duş. Cim Bom’da sigorta attı. Vallahi bir takımda Servet varsa, trafo bile patlar. Günü gününe uymayan bu kardeşe bir şey diyemiyorum. Kalli ve Fathi Terim’in göz bebeği olan bu arkadaş, on sekiz içinde sürekli sek sek oynarsa, bu işin içinde bir yanlış var demektir. “Neden bu ısrar? ismail konu mankeni mi?” Neyse ki konuk ekibin ya da Servet’in imdadına hakem bey yetişti. iki penaltı pozisyonunu es geçti. Sonra uydurma bir karar verdi. Anlayana aşk olsun!
Kalli’nin oynatmaya çalıştığı tempolu futbola ayak uyduramayanlar, en büyük yara. Bu yara geçen maçta görülmüştü. Ama dün gece kanadıkça kanadı. Başta Volkan ve Sabri’yi uyarmak istiyorum. “Aklınız nerede?” Lincoln’ü anlayan bir tek Ayhan görünüyor. Diğerleri onu pek çözememiş gibi geldi bana. Linderoth hariç. Onların futbol dili aynı. Galatasaray adına güzellik arıyorsak, “Hakan’ın rekoru” derim. italyanlar’ın bombacısı, bizim golcümüz adını bir kez daha futbol satırlarına yazdırdı. Tebrik ederim şükür, sen her şeye layıksın. Nihayet stres bitti. Puan kayıbı, yenilen gol. Bundan sonrası hayırlısı...

0 YORUM