ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Ne gerek var

19.12.2007

Bu sezon Galatasaray'da her şey yolunda gidiyor. Ama ya önümüzdeki günler? Karanlığa adım adım... Yürüyenler kim peki? Ya da başka bir deyişle 'ne gerek varcılar!' Buyrun...

Bu sezon Galatasaray’da her şey yolunda gidiyor. Ama ya önümüzdeki günler? Karanlığa adım adım... Yürüyenler kim peki? Ya da başka bir deyişle ‘ne gerek varcılar!’ Buyrun...
Önce Özhan Abi’ye...
Kongre yaklaşıyor. Aniden ortaya atılan bir isim: Ünal Aysal. “Gelirim” diyor ve şartını da patlatıyor: Polat ve Sezgin gidecek, Tulun gelecek. Karşılığında Başkan yorumsuz. Böyle bir şekil karşısında siz olsanız ne yaparsınız? Rüyalarınıza giren stadın temel atma törenine işini bahane edip gelmeyerek tavrınızı gösterirsiniz, hatta istifa kelimesini telafuz etmenize ramak kalmıştır. Ve iddia ediyorum Polat seçimlere girmeyecek. Yazık değil mi bunca emeğe? Ne gerek var!
Feldkamp’a...
Deniliyor ki, Kalli asla işine kimseyi karıştırmazmış. Geçiniz! Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın en önemli golcülerinden biri olan Ümit Karan’ı neden hâlâ joker konumumda tutup maçların son çeyreğinde, pardon, paçalar tutuşunca oyuna sürüyor? Bunun sebebi Ümit’in sezon öncesi Fenerbahçe’yle görüşüp, oraya gitmek istemesi olmasın? Acaba birileri Feldkamp’a “Ümit’in burnunu iyice sürt de, rakibimizle görüşmenin cezasını anlasın” mı dedi? Cezayı kim çekiyor? Ümit mi, Ümit’in gollerini bekleyen taraftar mı? Ne gerek var!  
Futbolculara...
Arda’nın son maçındaki tavırları... Abi-kardeş ilişkisi, sevgi, yardımlaşma duygularını, kısaca arkadaşlık ilişkisinin dibe vurmasının resmi değil mi? Arda’dan, Hasan Şaş’a geçelim. Siz bakmayın Hasan’ın hakemlere kızıp, “Artık futbol hayatımı Avrupa’da sürdüreceğim ve bu yüzden devre arası kulüpten ayrılmak istiyorum” demesine. Futbolcusun ve Galatasaray’da oynuyorsun. Soruyorum, siz olsanız, böyle konuşur musunuz? Aaa... Tabii huzurunuz yoksa, her an gönderileceğinizi hissediyorsanız başka. Ne gerek var!
Sakın, “Bizi karıştırmak isteyenler senaryo yazıyor” diye mikrofona sarılmayın. Siz ellerinizi açmış Bordeaux’dan yardım bekliyorsunuz. Söyler misiniz bana, ne gerek var!

1 YORUM
  • tiesto 20.12.2007 00:42:22
    1

    o tam bi cimbomlu