ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Kıyamet günü

25.10.2008

Polat ve ekibinin teknik adamının arkasında durmasının kıymeti şimdi daha çok anlaşılıyor.

Polat ve ekibinin teknik adamının arkasında durmasının kıymeti şimdi daha çok anlaşılıyor. En basiti, ama en önemli olanı ise, futbolcular anladı ki, Skibbe sezon sonuna kadar kalacak. İster severseniz, ister Florya’nın altı kapısında birinden çıkar gidersiniz. Tercih sizin, istemeyen küçük kızına almasın. İlk olarak kaptanlar uyarıldı, daha sonra diğerleri. Kopan ilişkiler, sevgi erozyonu masaya yatırıldı, söküğün nasıl dikilebileceği gösterildi futbol şubesi sorumluları tarafından. Boğaz ve Nişantaşı sokaklarında güneşin doğuşunu seyretmenin zararları da anlatıldı tek tek. Trabzon maçının bitiş düdüğünden sonraki manzarayı hatırlayın, oyunda bir dakika bile sahne almamış Karan’da moral bozukluğundan eser yoktu. Ayrıca soyunma odasının yolunu tutacağına, bir kaptan olarak tünelin başında bekleyip  arkadaşlarını tebrik edip öyle gönderdi. İşte, bir takımın takım olma yolundaki en önemli göstergesi.
Biliyorum, bu taraf sizi fazla ilgilendirmez. Ne A.Ş’lerin birleşmesi, ne bu birleşme olmazsa SPK’ya 2010’da ödenecek 154 milyon Dolar... Polat, bugünkü kongrede Goldman Sach şirketiyle yapılacak evlilik için izin isteyecek. Duyumlarım bu istediğin özellikle liseliler tarafından reddedileceği. Hatta bir anlamda sizin için bugün ‘Kıyamet günü.’ Eyvallah, kabul etmiyorsunuz. O zaman bir zahmet taşın altına elinizi koyun ve çözüm üretin. Lafla peynir ekmek gemisi yürümüyor. O borç ödenmezse değil Kadıköy’ü görmek, İstiklâl Caddesi’nde sıkışıp kalırsınız. Aslında amacınız da bu değil mi!

2 YORUM
  • Ziya Atmaz 25.10.2008 11:36:56
    1

    Cok güldüm şu ilk satırlara polat ve eskibi skibbenin arkasındaymış kim inanır buna:) İki mac önce gitsin diye adamı taraftarların önüne sürdüler:)Skibbe iyi t.direktör bence ama sizin kadro yetersiz skibbe degil mourinho gelse fayda etmez:)

  • bykarizma21 25.10.2008 19:28:17
    2

    valla ben anlamam yöneticilikten falan amma bence galatasaraya gelmiş geçmiş en iyi yönetim vede başkan budur ve adnan polatı tek geçerim.. vede yorumcu olarakta sen birtanesin abey