ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Kalli böyle istedi

30.09.2007

Böyle kişiliksiz bir derbi görmedim. Seyirci yok, bu bir. Onu biliyoruz, geçiniz. Hakan Şükür ve Lincoln 'panzer' kararıyla kızak...

Böyle kişiliksiz bir derbi görmedim. Seyirci yok, bu bir. Onu biliyoruz, geçiniz. Hakan Şükür ve Lincoln ‘panzer’ kararıyla kızak... Bu futbolcular adeta derbinin önüne geçmek için, Kalli’nin tam arkasında. Bu da iki... Tek kelimeyle skandal. İki takımın da Özhan abinin ismini taçlandıran pankartlarla sahaya çıkması bile, bu basitliği gölgeleyemedi. 102 senelik çınara, böyle Bizans entrikaları yakışmıyor.
Geçelim oyuna... Lincoln ve Ayhan’ın yokluğunu doldurmak dört futbolcuya düştü. Linderoth, Arda, Barış ve zaman zaman Hakan Balta bu görevi yapmak için canlarını dişlerine taktılar. Çok çalıştılar, orta sahayı rakiplerine zindan ettiler. Özellikle Hakan Balta, sahanın her yerini harmanladı. Defansif isimlerden kurulu Galatasaray, buna rağmen geriye çekilmedi. Ve çizdiği tabloda pek fazla gol pozisyonu bulmamasına rağmen, baskılı manzara ev sahibinin lehine idi. Üç puanı aşırı şekilde isteyen Cim Bom, mahkum oynayan Kartal’dı. Buna rağmen bir çok pozisyon heba edildi. Ara sıra kontralar yenildi. Song’un dili çıktı, pes etmedi, arkadaşlarını toparladı. Hakan Balta ve Orkun golle tanıştı. Biri attı, diğeri yedi. Nonda son noktayı koydu.
Ev sahibinde Song’un dışında Hakan Balta, Volkan, Arda, Barış ve Nonda diğerlerinden daha fazla sükse yaptılar.
Son olarak... Kalli istedi, böyle oldu. Sakın aldığı radikal kararlar bu sonucu getirdi sanmayın. Galatasaray takım olmuş, kim oynarsa oynasın, tek hedef galibiyet. Gerisi mi? Bilmem... Kadro dışı kalanlara sorun.

0 YORUM