ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

'Haram'a imza!

24.12.2007

Bir dizi düşünün, 18 bölüm tekmili birden. 17 bölümde başrolsünüz, son bölümde ayağınız takılıyor, maskeniz düşüyor ya da foyanız meydana çıkıyor figürana düşüyorsunuz. İşte dün akşamın özeti bu.

Bir dizi düşünün, 18 bölüm tekmili birden. 17 bölümde başrolsünüz, son bölümde ayağınız takılıyor, maskeniz düşüyor ya da foyanız meydana çıkıyor figürana düşüyorsunuz. İşte dün akşamın özeti bu.
Evet, Galatasaray için zor maç olabilir. Saha ve iklim şartları Oftaş’ın lehine de olabilir. Ama sen Galatasaray isen, rolünü sonuna kadar oynayacaksın. Başkent, Galatasaray’ı özlemiş. Konuk takıma ayrılan alan kapalı gişe. Yukarıdakiler muhteşem, ya aşağıdakiler... Feldkamp talimatlı Akcan, klasik onbirini sahaya sürmüş. Müzmin sakatların ismini yazmak istemiyorum. Onlar bu yazıda olmayı bile hak etmiyorlar. Diğerleri sahadalar, onları eleştirmek insanlık suçu. Ne yapsınlar, kapasiteleri bu. Uğur ve Nonda dışında Galatasaraylı olduğunun farkında olan yok. Pres yapan rakibe karşı, Barış’ın merkezi toparlayacak gücü de yok. Sabri ve Arda’nın krampolarının ayarını şu devre arasında tekrar yapmaları lazım. Şükür’e gelirsek, bu ülkenin en büyük golcüsü, eyvallah kimsenin itirazı yok. Ama 90 dakika sadece çenesinin konuşmasına ne diyeceksiniz? Olmuyor Hakan, olmuyor... Bu takım da bir de Ümit Karan var, o nerede. Herhalde kış mevsimi turşusunu kuracaksınız.
Defalarca yazdık, çizdik Galatasaray’ın geleceği karanlık diye. 14 hafta lider olan bir takımın finişte 3. olmasının suçlusu kim? Hayatta en önemli olay, mesleki ahlaktır. O meslek ne hastalık dinler, ne de başka bir şey. Lütfen kendinize gelin, bu arayı iyi değerlendirin. Galatasaray taraftarını bu kadar üzmeye hakkınız yok. Tabii haram imzayı atanlar da. Onlar kendilerini biliyorlar...

1 YORUM
  • gncfbs 24.12.2007 17:33:05
    1

    adnan polat sezon basında lıgın favorısı galatsaray demıstı tablo ortada favorı olmak yetmıyor calısmak lazım