ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Ey Galatasaraylılar

01.02.2008

Yine bir derbi. Heyecan, stres ve adeta sonucu hiçbir zaman çözülemeyecek üç bilinmeyenli denklem.

Yine bir derbi. Heyecan, stres ve adeta sonucu hiçbir zaman çözülemeyecek üç bilinmeyenli denklem. İşte Galatasaray-Fenerbahçe maçlarının her zamanki cümle açılımı. Ama bu kez görüyorüz, Fener yakasından iddialı sloganlar atılıyor. Yok, ‘Bay çekmişler, yok fark olurmuş’ falan filan... Çok da önemli olmadığı için çoğunu yazmaya gerek duymuyorum. Bu taraftarın sesi, kimsenin bir şey demeye hakkı yok. Bunca maçtır sırtın yerden kalkmıyorsa, senin de söz hakkın olmaz. Peki Fenerbahçe’nin resmi sitesine ne demeli: “Buyrun Şölene!” Yakıştıramadım... Başlangıçta akıllarda hoş bir söz olarak kalsa da, ardındaki olay açık ve nettir: Küçümseme ve tepeden bakma! Evet, durum böyle. Uzun zamandır çoğu Galatasaraylı’nın başı yerden kalkmıyor. Bu takıma gönül verenleri pazartesi günü evlerinden mutlu bir şekilde çıkarmanın tek yolu var. Buyrun...

Özhan Abi
Seçimi unut. Eski-yeni tüm yöneticileri alıp, birlik ve beraberlik halinde Florya’da kamp kur. Bir kolunda Adnan Polat, diğerinde Fatih Gökşen olsun. Başkan edasıyla değil, çoğu zaman yaptığın gibi baba tavrıyla çevrene pozitif enerji vererek. Ne kaybedersin?

Feldkamp...
Beynindeki bulanık suları temizle. Ögrencilerine sarıl. Dedektifliği bırak. Bugüne kadar es geçtiğin Ümit Karan’ı bir zahmet olumlu yönde motive et. Ve en önemli olan yıllar önce Galatasaray’a ilk geldiğin, Fenerbahçe’yi kendi evinde 4-1 yendiğin gün gibi hırslı ol. Ne kaybedersin?

Ve baş aktörler...
Evet, sizden söz ediyorum; Hakan Şükür ve arkadaşları... Eksik de, sakat da olsanız, hatta sakata da gelseniz, üzerinizdeki formanın adını, rengini ve tarihini düşünün. Madem bu ‘şölen’miş, siz de yüreğiniz ve gücünüzle o şölenin baş aktörleri olun. Hiç zor değil. Yeter ki inanın. Bunu başaracak gücünüz olmasaydı, ligin tepesinde başkası olurdu. İnsan onuru için yaşar. Bu, yıllardır ezilen onurunuzu kurtarmak için büyük bir fırsat. Futbol çizgileri içinde canınızı dişinize takın, formalarınız buharlaşıncaya kadar... Ne kaybedersiniz?

9 YORUM
 • Dogustan-Fenerli 1.02.2008 14:52:27
  1

  Arkadaslar Sayin Dümen Fenerlidir,bunuda nerden cikardin demeyin,fener kaldi rakipsiz,ne yapsin,6s yi uyandirsin,biraz oynasinlar diye böyle bir yöntem kullanmis,Alim Allah,biz fenerbahcelilerden korkmak lazim,hadi 6s biraz cirpinin,uyanin,kalkin:-))

 • buraks34 1.02.2008 15:12:55
  2

  bak bız sana şöyle bı teklıf yapalım..sen simdi bı fenerlı olarak ne uefa kupası gordun ne de süper kupa hatta ne de turkıye kupası.bızde baya var onlardan bız sıze bı turkıye kupası verelım sız formanıza galatasaray yazdırın ne dersınız hos olmazmı

 • isyan81 1.02.2008 16:00:37
  3

  FB YAYIN ORGANLARINDA ŞÖLEN DENİYOR DOĞRU;HATTA FUTBOL BAYRAMI DENİYOR.ÇÜNKÜ FB-GS DERBİSİ DÜNYANIN EN BÜYÜK DERBİLERİNDENDİR VE BU MAÇLARIN OLMASI Bİ FUTBOL KEYFİDİR.HEPSİ DE,HEPİMİZ DE GEREKÇEMİZİ BÖYLE AÇIKLIYORUZ.

 • isyan81 1.02.2008 16:04:34
  4

  ZAPİNG YAPARKEN GS TV'YE DE DENK GELİYORUM.TUNCAY'IN GİTMİŞLİĞİ,AURELİO'NUN GİDECEĞİ ÜZERİNE GELECEK PLANLARI YAPTIĞINIZI GÖRÜYORUM.SİZ DAHA PLANLARINIZI BİLE RAKİBİN ZAVALLILIĞI ÜZERİNE YAPIYORSUNUZ DEMEK.İŞTE SİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜZ!

 • isyan81 1.02.2008 16:04:42
  5

  ZAPİNG YAPARKEN GS TV'YE DE DENK GELİYORUM.TUNCAY'IN GİTMİŞLİĞİ,AURELİO'NUN GİDECEĞİ ÜZERİNE GELECEK PLANLARI YAPTIĞINIZI GÖRÜYORUM.SİZ DAHA PLANLARINIZI BİLE RAKİBİN ZAVALLILIĞI ÜZERİNE YAPIYORSUNUZ DEMEK.İŞTE SİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜZ!

 • isyan81 1.02.2008 16:04:54
  6

  ZAPİNG YAPARKEN GS TV'YE DE DENK GELİYORUM.TUNCAY'IN GİTMİŞLİĞİ,AURELİO'NUN GİDECEĞİ ÜZERİNE GELECEK PLANLARI YAPTIĞINIZI GÖRÜYORUM.SİZ DAHA PLANLARINIZI BİLE RAKİBİN ZAVALLILIĞI ÜZERİNE YAPIYORSUNUZ DEMEK.İŞTE SİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜZ!

 • diedtimes 1.02.2008 16:46:35
  7

  çok doğru analizler yapmış ve adam görmüş bakmamış bakmakla görmek arasında büyük bir fark we kalli artık oynat şu ümiti f5 maçındada oynatmassan ve doğru bir kadro çıkarmazsan git artık ya önemli olan maç kazanmak değil ama artık yeter!!!!

 • kızılderili 1.02.2008 18:06:56
  8

  benden aldığını bana satma ilk teklifi ben yaptım:)klasik bi 6s li özentisiyle cevap vermişsin hiç bi yaratıcılık yok yani:)bende bişey diyecen sandım.uefada turu nasıl geçtiğinizi gördük.bence sen o kupalara iyi sahip çık çünkü bi daha olmayacak!:)

 • yakisiklibiri 1.02.2008 22:03:09
  9

  abi iyi doğru söylüyosunda onlarda dediklerini yapıcaklardır ama sadece inançla bitmiyo insanda biraz yetenek olcak yani iş bitirici yetenek kim iş bitircek abi yada kim takım oyununu yansıtabilicek bir pası tutmayan barışmı ardamı ? topalmı? hakanmı