ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Camdan kramponlar

26.11.2007

Trabzonspor için olmak veya olmamak akşamı... Durum sıkıntılı... Galatasaray'da da stres var, ama dert farklı...

Trabzonspor için olmak veya olmamak akşamı... Durum sıkıntılı... Galatasaray’da da stres var, ama dert farklı... Koltuk ve yenilmezlik unvanlarını nasıl korurum düşüncesinde. Bu duyguları not edip, uzanalım Avni Aker’e...
Sakatlıkları hesap edip, nasıl bir takım kuracağını merak ettiğimiz Kalli yoktan var etmiş bir ekip görüntüsü verdi. Serkan’ı tek forvet rolüne soyundurduğuna bakmayın. Arda ve zaman zaman Hasan genç arkadaşını hiç yalnız bırakmadılar. Mehmet Topal’ın oyunu mükemmel yönlendirmesiyle Galatasaray, genellikle rakip sahada daha fazla göründü. Takımda herkes görevini her türlü olumsuzluğa rağmen mükemmele yakın yaptı. Bir isim hariç: Onun da adı Lincoln... Brezilyalı git gide düşüyor, dikkat! Florya-Reina hattını biraz trafiğe kapatmak gerekiyor herhalde.
Galatasaray son saniyede Serkan’ın mucizevi golüyle galip gelmesine rağmen, Alman panzeri Kalli koskoca bir ilk yarı takımı 10 kişi oynattı. Maçın başında sakatlanan Barış’ı oyundan ancak devrenin sonunda alabildi. Sarı-Kırmızılılar yendi ya, bu skandal da unutulur gider.
Galibiyete rağmen bir eleştiri daha: Bu takım sakatlıklardan belini doğrultamıyor. Kramponlar adeta cam oldu. Bu işte bir yanlış var. Acil şifalar dilerim.
Sonuçta Galatasaray, eksiklerine rağmen isteği ve arzusuyla bütün kara bulutlara rağmen Trabzonspor’u geçmesini bildi. Şimdi Yunanistan seferi başlıyor. Bir de onu hallederlerse, biliyorum ki tüm camia mutlu olacak. Aman aman o da son dakikaya kalmasın da...

0 YORUM