ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Bütün suçlu biziz!

12.12.2007

Türkiye'nin en çok sevinen, fakat bir konuda kahrolan taraftarı...

Türkiye’nin en çok sevinen, fakat bir konuda kahrolan taraftarı... Üzülüyor musunuz, bilmiyorum. Ama gördüğüm kadarıyla artık umursamıyorsunuz bile... Ağrınıza gidiyor mu? Hiç zannetmem. Fenerbahçeli dostlarınızın takımınızla alay etmesini siz de gülerek karşılıyorsunuz. Garip ama gerçek. İşte, cumartesi akşamından bu yana gözlemlediğim dramatik tablo. Aslında şu dakikadan itibaren dramatik de diyemeyiz. Bu 7 senedir, sonu başından belli, resmen bir tragedya.

Polat köpürdü
Adnan Polat, maçtan sonra Kalli’yi eleştirenlere köpürdü, hâlâ da köpürüyor. Bak sen! Suçlu biz olmuşuz. Sabri’yi bütün maç Alex’in peşinde koşturan, Hakan Şükür ile Ümit Karan’ı yanında oturtan, derbi tecrübesi olmayan gençleri sahaya süren sanki bizdik! Hatta şöyle de diyebiliriz: İster antrenman olsun, ister maçlarda, futbolcuların zırt-pırt sakatlanmasını biz sağladık. Çünkü biz onlara gereken antrenmanı yaptırmıyorduk. Maç öncesi kamplarda bulunmayan da bizdik! Futbolcularla arasına bazı kişileri sokan da bizdik! Önüne geleni deviren bir takım varken, sezon ortasında hiç yeri yokken Hakan Şükür polemiğini de biz çıkardık. Yaaa... Biz ne kadar suçluymuşuz da, haberimiz yokmuş!

Hepimiz bıktık
Evet... Perşembe günü yeni stadın temeli atılıyor. Tabii ki hem Türkiye hem de Galatasaray adına sevindirici, ama artık ben de ultrAslan’a hak veriyorum. Bu acı manzarayı gören taraftar, o yeni stadı nasıl dolduracak? Artık birilerinin düğmeye basma zamanı geldi. Geçen sezon Gerets, bu sene de Kalli’nin Fenerbahçe maçlarında kumar oynamasından hepimiz bıktık, usandık.

Başkan’a çağrı
Sayın Başkan; size sesleniyorum... Taraftarın üzerinde yıllardır oluşan Fenerbahçe kompleksini nasıl ortadan kaldıracaksınız? Bu işin formülü bizi eleştirmekten geçmiyor, ya da sürekli yalanlamaktan. En kötü günlerinizde yaptığınız transferleri alkışladık, arkanızda durduk. Ama nedense, hatalarınızı yüzünüze vurunca birden tavrınız değişiyor. Galatasaray Yönetimi ve idari kadro, artık kapalı kapılar ardına saklanmayı bırakın. Bu müthiş taraftar sizlerden Fenerbahçe zaferi bekliyor.
Hak etmiyorlar mı?
Yoksa, başarısızlığın faturasını bize çıkarmak elbette çok kolay...

0 YORUM