ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Artık kardeş değiliz

12.10.2007

Profesyonel olmuşlar artık!.. Beni görünce, "Merhaba" deyip geçiyorlar. Aramızda dostluk kalmadı.

‘O günler mazide kaldı...’
İsmi akreditasyon listesinde yer almadığı için maçlarda soyunma odaları ve koridorlara girmesi engellenen Fatih Gökşen, FANATİK’e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gökşen, kulüp içerisinde, kendisini istemeyen yöneticilerin olduğunu iddia ederek, “Eski günler geride kaldı. Ne Adnan Polat ne de Adnan Sezgin’le artık abi-kardeş değiliz. Profesyonel olmuşlar!.. Görünce, “Merhaba” deyip geçiyorlar. Dostluk kalmadı, hiç aramız yok” diye konuştu.

‘Suçumuz çalışmak mıydı?’
Gökşen, zehir-zemberek sözlerine şöyle devam etti: “Stada alınmamam konusuyla ilgili polemik çıkarıldı. Bu nasıl iştir, anlamadım. Ben stadımıza gideceğim ve beni almayacaklar, öyle mi! Ben kapıya geldiğimde, insanlar ayağa kalkar, önünü inikler. Biz Galatasaray’dan başka bir şey düşünmedik. Bu mu suçumuz? Ancak... İçeriden, dışarıdan; ne yaparlarsa yapsınlar, beni asla Galatasaray’dan koparamayacaklar. Herkes bunu böyle bilsin.”

‘Göreve her zaman hazırım’
Kırmızı akreditasyon kartının 9 kişiyle sınırlı olduğunu bir kez daha yineleyen Gökşen, “Bana kart gönderilmedi. Doğaldır... Yine de, bu demek değildir ki, ben artık Galatasaray için çalışmayacağım. Pasif de olsa, göreve her zaman hazırım” diye görüş bildirdi. Fatih Gökşen, bu yaşanan gelişmelerin kendisini son derece üzdüğünü sözlerine ekleyip, yöneticiler arasında samimiyet olması gerektiğini ifade etti. 

Yalçın DÜMER

0 YORUM