ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yazık oluyor Trabzon'a

17.03.2008

Kara Kartal dün gece İnönü'de ilk yarıda yakaladığı skorla işi bitirdi. Aslında ilk 45 dakikanın notlarına bakılacak olursa 7 etkili Beşiktaş akını var ve bunlardan ikisi gol olmuş...

Kara Kartal dün gece İnönü’de ilk yarıda yakaladığı skorla işi bitirdi. Aslında ilk 45 dakikanın notlarına bakılacak olursa 7 etkili Beşiktaş akını var ve bunlardan ikisi gol olmuş... Peki Trabzonspor bu yarıda ne yapmış! Umut’un şutu, ardından uygun durumda Mustafa Keçeli’nin kötü vuruşu ve Barış’ın penaltı noktası üzerinden girişiminde Rüştü’nün kurtarışı...
Futbol olarak ilk yarıda tempo vardı. Bir de orta alanda etkili görünen, ancak bu alanda kaptırdıklarıyla rakibine bol pozisyon veren bir Trabzonspor.
Maçın ilk dakikalarında Holosko’nun yaptığı asistte Trabzonlu Erdinç’in çaresizliği bu seneki Trabzon’un resmiydi. Savunmasında böyle pozisyon veren bir ekip ne ligde, ne kupada ne de Avrupa’da olabilir. Bence Trabzonspor’da oynamanın bir kriteri olmalı ve transfer de buna göre yapılmalı.
Kimsenin Anadolu’dan çıkan tek şampiyonu bu duruma düşürmeye hakkı yok. Bizler eskiden Trabzon İstanbul’a geldiğinde heyecanlanırdık ama şimdi sahada iki olumlu pası dahi arar olduk.
Beşiktaş’a gelince... Kara Kartal şampiyonluk yolunda gözü kara gidiyor. Taraftarıyla bütünleşerek, hırs, heyevan ve ruhu bir araya getirerek oynuyorlar. Tam bunları yazarken 2. yarıda Bülent Yıldırım’ın şovunu izledik! Aslında ona en anlamlı mesajı rakibinden oyuncu atılırken Beşiktaş taraftarı verdi: eyyamcı Yıldırım! Anlayana çok bile. Toraman’a verdiği kırmızının altında ezilen Yıldırım, balans yapmak için genç Barış’a kıydı. İki takım oyuncuları da centilmence mücadele ediyordu. Herhalde bundan rahatsız oldu ve geceye gölge düşürdü.

0 YORUM